خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ در تحقق حقوق شهروندی خوب عمل نکردیم
اخبار زنجان/ در تحقق حقوق شهروندی خوب عمل نکردیم

اخبار زنجان/ در تحقق حقوق شهروندی خوب عمل نکردیم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، رضا عسگری شامگاه سه شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه توفیق در محل کار خانه کبریت زنجان،به جایگاه مهم رسانه ها اشاره کرد و گفت: هر سازمان و نهادی برای انعکاس عملکرد خود به مردم نیازمند حمایت رسانه ها است.

وی اظهار کرد: رسانه ها رابط بین دولت و مردم هستند و باید ارتباط دو سویه ایجاد شود.

فرماندار زنجان به وقایع چند روز گذشته که در سطح کشور توسط اغتشاشگران اتفاق افتاد اشاره کرد و گفت: این نشان می دهد ما در حوزه حقوق شهروندی نتوانستیم خوب عمل کنیم و نقش رسانه‌ها برای آموزش شهروندی بسیار موثر و مهم  است و آموزش حقوق شهروندی جای کار دارد.

عسگری ابراز کرد: افرادی برای یک مطالبه ساده به دنبال به هم ریختن نظم و امنیت شهر هستند این قابل قبول نبوده و منطقی نیست.

وی با اشاره به دستاوردهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جایگاه نظام در  عرصه جهانی گفت: دستاوردها و پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید به شکل جامع و هدفمند اطلاع رسانی شود  و در زمینه اطلاع رسانی این دستاوردها حساسیت ویژه صورت بگیرد.

فرماندار زنجان با بیان اینکه آشوبگران به دنبال زیاده‌خواهی هستند و قصد دارند خواسته های خود  را به مردم تحمیل کنند، گفت:  اغتشاشگران در حال سوءاستفاده از وضعیت جامعه هستند.

عسگری افزود: رسانه ها و صاحبان قلم می توانند با آموزش حقوق شهروندی جامعه را در مسیر  توسعه قرار دهند.

وی افزود: در چهار دهه تلاش کردیم توسعه و پیشرفت کنیم و برای تحقق این امر سرمایه و هزینه زیادی کردیم تا در منطقه و جهان اسلام نقشی ایفا کنیم.

فرماندار زنجان برگزاری جشنواره رسانه توفیق را کار بسیار مهم و جالب توصیف کرد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4776464/در-تحقق-حقوق-شهروندی-خوب-عمل-نکردیم

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.