خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ وضعیت بودجه های عمرانی رضایت بخش نیست
اخبار زنجان/ وضعیت بودجه های عمرانی رضایت بخش نیست

اخبار زنجان/ وضعیت بودجه های عمرانی رضایت بخش نیست

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان زنجان  با تقدیر از تجمع خودجوش مردم زنجان در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری و محکومیت اغتشات، افزود: زنجانی‌ها روز گذشته در تجمع مردمی به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند و بنده به عنوان خادم نظام، از حضور مردم تقدیر می‌کنم.

وی با بیان اینکه مردم زنجان همواره در دفاع از نظام و تبیعت از فرآمین مقام معظم رهبری در صحنه حاضر  هستند، افزود: مردم زنجان مردم با حضور پرشور و باشکوه خود در این تجمع، از کسانی‌که به جای انتقاد سازنده، به تخریب اموال عمومی و شخصی مردم می پردازند، اعلام انزجار و خط خود را از سودجویان جدا کردند.

حقیقی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی اجازه سوءاستفاده از مطالبات خود را به بیگانگان نمی‌دهند، گفت: نباید به بهانه افزایش قیمت بنزین قیمت سایر  کالاها و خدمات افزایش پیدا کند و با هرگونه افزایش در نرخ کالاها و خدمات برخورد شدید صورت خواهد گرفت.

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم نظارت  دقیق و جدی بر بازار، افزود: مسئولان اجازه افزایش قیمت کالاها و خدمات را ندهند و  با هرگونه افزایش قیمت ها برخورد کنند.

حقیقی با اشاره به اجرای طرح دو نرخی شدن قیمت بنزین در کشور، گفت: مبالغ حاصل از دو نرخی شدن بنزین امروز و فردا به حساب واجدان شرایط واریز می‌شود.

حقیقی متذکر شد: افرادی که خود را واجدشرایط می‌دانند، می‌توانند در سایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت‌نام کنند.

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به سهم حوزه عمرانی در بودجه، گفت: وضعیت بودجه های عمرانی رضایت بخش نیست و باید منابع درآمدی برای افزایش بودجه عمرانی دیده شود.

حقیقی با تاکید بر اینکه باید بستر مناسب برای توسعه فعالیت های عمرانی فراهم شود و اعتبارات در این بخش به صورت مناسب اختصاص یابد، افزود: از محل پسماندهای روی، مبالغی برای اجرای برخی پروژه‌ها که به سود مردم باشد، اختصاص می‌دهیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4776241/وضعیت-بودجه-های-عمرانی-رضایت-بخش-نیست

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.