خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند
اخبار زنجان/ مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند

اخبار زنجان/ مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند

حجت الاسلام سعید احمدی روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: دشمنان قسم خورده ای داریم که دنبال فرصت هستند در فرصت ها ضربه خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران بزنند. 

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال بهانه هستند ،اظهار کرد: دشمنان به بهانه فرهنگی و اقتصادی می خواهند به ایران ضربه بزنند. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در فتنه سال ۹۶ ، ۸۸ و ۷۸ و امسال هم به بهانه بنزین وارد عمل شدند ومردم ایران مطالبات قانونی وبه حقی دارند و مسئولین نظام و دولت قوه قضائیه پیگیر هستند ولی در این میان دشمن ورود کرده و دنبال خراب کاری و ضربه زدن به امنیت کشور است. 

احمدی ابراز کرد: مقام معظم رهبری در درس خارج از فقه بیاناتی داشتند به نوعی مسیر را به امت حزب الله نشان داد و  مردم نسبت به تصمیمی که سران قوه گرفتند باید خوش بین باشند.

وی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند مسئولین باید مراقب باشند قیمت  کالاها به بهانه گران شدن بنزین بالا نرود و به خصوص قشر دهک های پایین زیر ضربه و فشار اقتصادی قرار نگیرند و رهبری وظیفه مسئولین را مشخص کردند و اجازه ندهند دشمنان وارد عمل شوند. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: وظایف همه دستگاهها مشخص شده  اینها کنار هم قرار گیرند و پیام رهبری را خوب دریافت کنیم از این فتنه هم به سلامت عبور خواهیم کرد و این حضور مردم مسئولیت مسئولین را نفی نمی کند ، تلاش کنیم دشمن سوء استفاده نکند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4775551/مسئولین-باید-پاسخگوی-مطالبات-مردم-باشند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.