خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/  مردم ما ولایی و انقلابی هستند
اخبار زنجان/  مردم ما ولایی و انقلابی هستند

اخبار زنجان/  مردم ما ولایی و انقلابی هستند

سردار جهانبخش کرمی روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی  حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران، در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به اغتشاشات اخیر در سطح کشور اشاره کرد و گفت: جبهه استکبار در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شکست خورده است. 

وی اظهار کرد: دشمن در مقابل جبهه مقاومت هم شکست خورده است و شکست های پی در پی که امسال از نظام جمهوری اسلامی ایران خوردند، باعث شده دشمن  برای ایجاد فتنه جدید در جامعه اسلامی ایران تلاش کند.

فرمانده سپاه استان زنجان  با بیان اینکه کشورمان رهبری مدبر و مدیر دارد، گفت: مردم ما شکست ناپذیر بوده و ولایی و انقلابی و با بصیرت هستند.

کرمی با بیان اینکه مردم استان زنجان عشق و بصیرت و ولایتمداری و دفاع از اسلام را دارند، ابراز کرد: مردم استان زنجان امروز با حضور خود به دشمنان پیام دادند که  از اسلام دفاع می کنند و به دنیا مخابره می شود و مردم همیشه  فتنه همه دشمنان و فتنه گران را خنثی کردند و امروز هم جوانان زیر برف و کولاک به عشق امام و رهبری و شهیدان ارادات خود را به رهبری نشان می دهند. 

وی تصریح کرد: همه نیروهای امنیتی ، انتظامی و قضایی و سپاه که قدرت و توانش از مردم بوده و نهادی انقلابی است برای دفاع از کشور همیشه در آماده باش است. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4775548/مردم-ما-ولایی-و-انقلابی-هستند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.