خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مشکل انتظامی و امنیتی در زنجان وجود ندارد
اخبار زنجان/ مشکل انتظامی و امنیتی در زنجان وجود ندارد

اخبار زنجان/ مشکل انتظامی و امنیتی در زنجان وجود ندارد

سردار رحیم جهانبخش روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی  حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران، در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» به برخورد با اغتشاشگران اشاره کرد و گفت: مردم زنجان محکم ترین قدم را  دربرخورد با اغتشاشگران گران و آشوب گران برداشتند و ثابت کردند هرگز اجازه آشوب و تنش را در استان نخواهند داد.

وی با بیان اینکه مردم زنجان با تبعیت از فرآمین مقام معظم رهبری در مقابله با آشوبگران و اغتشاشگران توفنده تر و محکم تر وارد صحنه شدند، افزود:  مردم استان زنجان در برخورد با فتنه گران همراه و همسو با نیروی انتظامی عمل کردند و مانع از تحقق اهداف شوم فتنه گران شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با  بیان اینکه طی چند روز گذشته مشکل خاصی انتظامی و امنیتی در استان زنجان رخ نداد، گفت: روز شنبه تجمع مختصری در سطح شهر زنجان  برپا شد که با هوشیاری مردم و همکاری آنها با نیروی انتظامی تلاش آشوبگران برای ایجاد اغتشاش با شکست مواجه شد و  در حال حاضر مشکل خاص انتظامی و امنیتی در استان زنجان نداریم. 

جهانبخش تصریح کرد: مردم استان زنجان روز دوشنبه با حضور باشکوه خود در راهپیمایی نشان دادند گوش به فرمان ولایت فقیه هستند. 

وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی دشمنان را آشفته کرد و نشان داد که مردم ایران آگاه و با بصیر هستند و هرگز زیر بار حرف زور نمی روند و دشمن نمی  تواند کاری بکند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4775558/مشکل-انتظامی-و-امنیتی-در-زنجان-وجود-ندارد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.