خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ راهپیمایی خودجوش مردم زنجان در محکومیت اغتشاش‌گران برگزار شد
اخبار زنجان/ راهپیمایی خودجوش مردم زنجان در محکومیت اغتشاش‌گران برگزار شد

اخبار زنجان/ راهپیمایی خودجوش مردم زنجان در محکومیت اغتشاش‌گران برگزار شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان دوشنبه در راهپیمایی باشکوه و گسترده مردم زنجان با یادآوری اینکه مردم زنجان در حوادث سال ۹۶ نیز خودجوش به عرصه آمده و توطئه های دشمنان را خنثی کردند؛ افزود: مردم حزب‌اللهی و ولایتمدار زنجان امروز به صورت خودجوش در یک راهپیمایی باشکوه جواب توطئه های دشمنان  را دادند.

وی ادامه داد: سخنان مقام معظم رهبری فصل الخطاب است و مردم استان  زنجان در پشتیبانی از نظام و ولایت فقیه همیشه در صحنه هستند و ایشان نقشه راه را مشخص کردند.

خاتمی با تاکید بر اینکه هیچ گروه و جریان سیاسی حضور مردم را نباید به نام خود مصادره  کند، افزود: حضور گسترده مردم استان زنجان لبیک به ندای رهبری و  در حمایت از نظام است و همه باید در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در صحنه باشند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با تاکید بر اینکه مردم مطالباتی دارند و مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، گفت: مردم مشکلاتی دارند که بخشی از این مشکلات به  دلیل تحریم ها است ولی بخش دیگر به دلیل ندانم کاری های داخلی است.

خاتمی با اذعان به اینکه وضعیت معیشتی شورای  زندگی  بسیاری از مردم دچار مشکل است، افزود: مسئولان باید تلاش خود را برای رفع مشکلات معیشتی مردم انجام  دهند و چالش های اقتصادی موجود را رفع کنند.

وی با بیان اینکه ملت مسلمان ایران مسلمان هستند و برای پیروزی و تداوم انقلاب شهدای زیادی دادند، ادامه داد: مردم زنجان کسانی هستند که در این هوای سرد و زیر بارش برف برای حمایت از نظام و رهبری در راهپیمایی شرکت کردند نه عده ای اغتشاشگر که با ایجاد چالش می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه ملت ایران با گذشت ۴۰ سال از عمر نظام هوشیارتر از گذشته پای نظام و آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند، گفت: دشمنان نظام بداند که ملت ایران هرگز ذره ای از آرمان های خود و تبعیت از ولایت فقیه دست برنخواهند داشت.

خاتمی تاکید کرد: مسئولان کشور باید صدای مردم را بشنوند و مطالبات و خواسته های مردم را به خوبی جواب بدهند.

وی با بیان اینکه مردم زنجان همواره خط شکن بودند و صف خود را با اغتشاش گران جدا کردند، گفت: مسئولان باید برای قدردانی از حضور مردم در مورد طرح اصلاح بنزین توضیح داده و شفاف سازی کنند و برای رفع مطالبات مردم اقدام عملی و عملیاتی انجام  دهند.

وی با اشاره به دخالت های سران کشور آمریکا و حمایت از اغتشاشگران، گفت: کسانی که اغتشاش  کردند متوجه باشند و در راستای اهداف دشمنان قدم برندارند.

خاتمی با بیان اینکه مطالبه داریم، گفت: با آسیب زدن به اموال عمومی و آتش زدن مسجد و بانک  مطالبات بیان نمی شود بلکه مطالبات باید در یک بستر مناسب و به دور از تنش بیان شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4775427/راهپیمایی-خودجوش-مردم-زنجان-در-محکومیت-اغتشاش-گران-برگزار-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.