خانه » اخبار » رفع مشکلات واحدهای صنعتی ابهر نیازمند نشست‌های تخصصی است
رفع مشکلات واحدهای صنعتی ابهر نیازمند نشست‌های تخصصی است

رفع مشکلات واحدهای صنعتی ابهر نیازمند نشست‌های تخصصی است

ابهرآنلاین– فرماندار شهرستان ابهر: باید مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان را احصا کرده و با نشست‌های تخصصی این مشکلات را رفع کنیم.http://AbharOnline.org/wp-content/uploads/2013/06/IMG16155989.jpg

به گزارش خبرنگار ابهرآنلاین، نورالدین رفیعی ظهر دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی با اشاره به مشکلات موجود در واحدهای صنعتی افزود: امیدوار هستیم که با تهیه یک نقشه راه مدون و کارشناسی شده از این مقطع زمانی و مشکلات پیش رو بگذریم.

وی به تلاش مسئولان شرکت‌های صنعتی در روند توسعه کشور اشاره کردوگفت: جایگاه رفیع تولید را نمی‌توان در هیچ جا نادیده گرفت و خدا را شاکر هستیم که در چهارمین دهه پر افتخار انقلاب اسلامی شاهد رشد در تمام عرصه‌ها هستیم.

فرماندار شهرستان ابهر ، خطاب به مسئولان شرکت‌ها صنعتی حاضردر جلسه افزود: کمترین نتیجه این جلسه برای شما این است که بدانید ما مسئولان همراه شما هستیم و دغدغه ما نیز سر پا ماندن صنایع است.

رفیعی با بیان اینکه در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم، اظهار داشت: باید در یک بازه زمانی مشخص مشکلات تمام واحدهای صنعتی شهرستان را احصا کرده و گام به گام با نشست‌های تخصصی درصدد حل آن‌ها تلاش کنیم.

وی به پیگیری مسئولان برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی اشاره و اضافه کرد: مردم ایران اسلامی به نیت‌های خیر و گام‌های صنعتی صنعت‌گران نیاز دارند.

فرماندار شهرستان ابهر، با بیان اینکه پاسخگویی سرلوحه کار ماست، یادآورشد: چرا که نظام‌، نظام پاسخگویی و دولت‌، دولت پاسخگویی است.

وی با تاکید بر لزوم احصای مشکلات موجود در واحدهای صنعتی شهرستان گفت: مسئولان واحدهای صنعتی باید هر چه زودتر موارد لازم را به فرمانداری اعلام کنند تا پیگیری‌های لازم برای رفع مشکلات صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: مسئولان در کنار صنعتگران بوده و با تمام تلاش برای رفع مشکلات موجود تلاش و همت خواهند داشت.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.