خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مولدسازی اموال مازاد دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد
اخبار زنجان/ مولدسازی اموال مازاد دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد

اخبار زنجان/ مولدسازی اموال مازاد دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک سرشت ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در محل استانداری زنجان، گفت: برگزاری تعداد زیاد جلسات مهم نیست بلکه خروجی و نتیجه جلسات مهم است. در کشور، تعداد جلسات در ارزیابی عملکرد مدیران مدنظر است، از ۱۱۶ جلسه برگزار شده تنها ۷ جلسه در فرصت زمانی پنج روزه بوده و ۱۰۹ جلسه کمتر از مدت  زمانی شورای برنامه‌ریزی برگزار شده است.

وی اظهار کرد: گزارش جلسات قبل از اینکه توسط مدیر به وزارت خانه مربوط ارسال شود باید ابتدا به دفتر استاندار ارسال شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: تمام جلسات نیاز به گزارش دهی دارند و باید توسط مدیر به وزارتخانه ارسال و گزارش داده شود. 

نیک سرشت  بر برگزاری منظم جلسات در استانداری تاکید کرد و گفت: باید برگزاری جلسات طوری باشد که مدیران به کارهای ارباب رجوع رسیدگی کرده و بهتر عملکرد اداره خود را رصد کنند، توزیع نامنظم جلسات موجب خدمات‌رسانی بی‌نظمی به ارباب رجوع می‌شود. 

وی  به مولد سازی اموال مازاد دستگاه های اجرایی اشاره کرد و یادآور شد: باید منابع حاصل از فروش اموال در اختیار دستگاه ها و شورای برنامه ریزی قرار گیرد تا پروژه دستگاه‌ها و استان، اجرا شود.

در ادامه این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ابراز کرد: آموزش مدیران باید از حالت چهره به چهره به سمت الکترونیکی شدن برود. 

پرویز قزلباش یادآور شد: در دانشگاه علوم پزشکی از فضای مجازی استفاده می شود و تمام داشته ها در این سایت بار گذاری می شود. 

وی افزود: مدیران باید با مباحث روز و متنوع آشنا شوند، بنابراین باید به برگزاری دوره های متنوع بیشتر توجه شود. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4773630/مولدسازی-اموال-مازاد-دستگاه-های-اجرایی-مورد-توجه-قرار-گیرد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.