خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برخورد با مصرف آنتی‌دوپینگ تعارف‌بردار نیست
اخبار زنجان/ برخورد با مصرف آنتی‌دوپینگ تعارف‌بردار نیست

اخبار زنجان/ برخورد با مصرف آنتی‌دوپینگ تعارف‌بردار نیست

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، داود باقری بعد از ظهر پنج شنبه در مجمع عادی هیئت وزنه‌برداری استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه وزنه‌برداری جزو رشته‌هایی است که در اکثر کشورها با محدودیت‌هایی مواجه بوده و این محدودیت‌ها محدود به کشور نیست، گفت: تلاش امروز فدراسیون این است که اجازه ندهد محدودیت‌های زیاد مالی توقفی در روند کارها ایجاد کند.

وی از استعدادیابی به عنوان یکی از اولویت‌های این فدراسیون یاد کرد و با بیان اینکه این مهم همواره یکی از مواردی است که در رأس برنامه‌های این فدراسیون قرار دارد، افزود: اگر به دنبال ایجاد فرصت‌های برابر در ورزش هستیم، باید مقوله استعدادیابی را بیش از پیش جدی بگیریم؛ چرا که از دل همین استعدادیابی‌ها، ورزشکاران مستعدی که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم‌ملی را دارند، کشف می‌شوند.

نایب‌رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در ادامه، برخورد با مصرف آنتی‌دوپینگ‌ها را یکی دیگر از اولویت‌های این فدراسیون عنوان کرد و ادامه داد: فدراسیون در زمینه برخورد با مصرف آنتی‌دوپینگ‌ها با هیچ‌کس تعارف نداشته و معتقدیم کوتاهی در این زمینه می‌تواند لطمات جبران‌ناپذیری را به وزنه‌برداری بزند، به همین خاطر روندی که در پیش گرفته‌ایم می‌تواند تداوم‌بخش ورزش پاک در کشور باشد.

باقری همچنین از تحویل ۱۰۰ خانه وزنه‌برداری تا پایان امسال به مناطق محروم خبر داد و اظهار کرد: این مهم در راستای توسعه ورزش وزنه‌برداری و در قالب تفاهم‌نامه‌ای که با بنیاد برکت به امضا رسیده، انجام خواهد شد.

دبیر هیئت وزنه‌برداری استان زنجان نیز در ادامه این مجمع، از حضور ورزشکاران زنجانی در اردوهای تیم‌ملی و نیز رقابت‌های برون‌مرزی به‌عنوان یکی موفقیت بزرگ برای وزنه‌برداری زنجان یاد کرد و گفت: کسب سه مدال طلا توسط حسین سلطانی و سه مدال برنز توسط امیر عزیزی در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا را باید بخشی از این موفقیت‌ها دانست.

داوود وثیق با تاکید بر اینکه با تعامل می‌توان بسیاری از موانع را از پیش رو برداشت، خاطرنشان کرد: یکی از دلایل اصلی کسب موفقیت توسط هیئت وزنه‌برداری استان در سال‌های اخیر، وجود تعامل و همدلی در بین اعضای هیئت بوده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4772373/برخورد-با-مصرف-آنتی-دوپینگ-تعارف-بردار-نیست

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.