خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خبرنگار خبرگزاری مهر عنوان نخست جشنواره رسانه توفیق را کسب کرد
اخبار زنجان/ خبرنگار خبرگزاری مهر عنوان نخست جشنواره رسانه توفیق را کسب کرد

اخبار زنجان/ خبرنگار خبرگزاری مهر عنوان نخست جشنواره رسانه توفیق را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان،  رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان  گفت: برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه توفیق که ویژه خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان در سه محور یادداشت، گزارش و خبر که درمرداد ماه امسال برگزار گردیده بود اعلام شد.

مریم شعبانی افزود: با بررسی آثار توسط هیئت داوران در دبیرخانه این جشنواره واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی شهرداری با معرفی نفرات برتر در هر سه بخش سه اثر برگزیده انتخاب و اعلام شد که  در بخش یادداشت صحرا رضایی از روزنامه جام جم، تقی سالک از نشریه صنعت و تجارت زنجان و سکینه محمدی از نشریه بیان خدابنده حائز رتبه اول تا سوم شدند.

وی افزود: در بخش گزارش زهرا مقدمی از خبرگزاری «ابهرآنلاین»، فائزه تقی لو از نشریه ندای شهروند و جلیل نصیری مقدم از نشریه امید روشندلان عناوین اول تا سومی را به خود اختصاص دادند.

شعبانی گفت: در بخش خبر زهرا رسولی از خبرگزاری فارس، علی اکبر شیوخی از نشریه پیام ملت و سمیه محرمی از خبرگزاری فارس به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان  هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقاء فرهنگ و حقوق شهروندی و شناخت و بررسی تاثیر رسانه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه جشنواره رسانه توفیق با استقبال خوب اهالی رسانه استان همراه بود و آثار با کیفیتی در بخش‌های مختلف جشنواره ارسال شد و این استقبال موجب شد برای سال‌ های آینده نیز این رویداد در تقویم کار سازمان قرار گیرد البته همکاران در تلاش هستند تا بخش های دیگری مانند کاریکاتور، عکس های خبری و تولید چند رسانه ای به محورهای این جشنواره اضافه کنند.

شعبانی با عنوان اینکه تعامل بین رسانه ها و سازمان های فرهنگی باید بیش از پیش باشد، افزود: چرا که فرهنگ، اجتماع و ورزش بدون همراهی رسانه ارتقاء نخواهد یافت.

گفتنی است زمان برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه توفیق اعلام خواهد شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4770869/خبرنگار-خبرگزاری-مهر-عنوان-نخست-جشنواره-رسانه-توفیق-را-کسب-کرد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.