خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر جزو رسانه های موفق و تاثیرگذار است
اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر جزو رسانه های موفق و تاثیرگذار است

اخبار زنجان/ خبرگزاری مهر جزو رسانه های موفق و تاثیرگذار است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام مختار کرمی صبح چهارشنبه با حضور در خبرگزاری «ابهرآنلاین»، به رسالت بسیار مهم رسانه ها اشاره کرد و گفت: رسانه ها در تشویق مردم نسبت به انجام وقف بسیار اثرگذار هستند. 

مدیرکل اوقاف استان زنجان با بیان اینکه خبرگزاری «ابهرآنلاین» جزو رسانه ها ی موفق در کشور است و اثرگذاری بسیار خوبی دارد، گفت: خبرگزاری «ابهرآنلاین» دید انقلابی و جهادی دارد و خوب است در بحث توسعه و نهادینه کردن فرهنگ وقف با اداره اوقاف همکاری کند. 

کرمی ابراز کرد: رسانه ها بازوی توانمند اداره کل اوقاف هستند و به ما کمک کنند تا ابعاد مختلف وقف به مردم معرفی شود. 

وی برتقویت ارتباط بین اوقاف و خبرگزاری «ابهرآنلاین» تاکید کرد و یادآور شد: خبرگزاری «ابهرآنلاین» در انعکاس اخبار به صورت حرفه ای وارد کار شده و تاکنون هم خروجی های خوبی را داشته است. 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از آماده گی این اداره کل برای تشکیل انجمن یاوران وقف و رسانه خبر داد و گفت: رسانه بستر مناسب و ویژه ای برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ وقف در جامعه است و اوقاف با تمام توان آماده تعامل و همکاری با رسانه ها است.

یادآور می شود در حال حاضر ۲ هزار و ۸۰۰ مورد موقوفه و ۳۱ هزار رقبه در استان زنجان وجود دارد و امسال نیز ۶ وقف جدید در استان ثبت شده است. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4771135/خبرگزاری-مهر-جزو-رسانه-های-موفق-و-تاثیرگذار-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.