خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ فعالیت ۷۲۰ گروه جهادی محله‌محور در زنجان
اخبار زنجان/ فعالیت ۷۲۰ گروه جهادی محله‌محور در زنجان

اخبار زنجان/ فعالیت ۷۲۰ گروه جهادی محله‌محور در زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرهاد امندی ظهر دوشنبه در دیدار با امام جمعه زنجان در محل دفتر امام جمعه، از فعالیت ۷۲۰ گروه جهادی محله‌محور و ۲۵۰ گروه جهادی جغرافیامحور در استان زنجان خبر داد و گفت: یکی از رویکردهای اصلی بسیج سازندگی در شرایط کنونی، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که در همین راستا ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات بانکی تا به امروز برای فعالان و مجریان طرح‌های اقتصاد مقاومتی ارائه شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط بسیج سازندگی استان زنجان، خاطرنشان کرد: احداث ۲۱ واحد مسکونی در منطقه زلزله‌زده اهر استان آذربایجان‌شرقی، احداث ۱۵ واحد مسکونی در منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب استان کرمانشاه، اهدای ۱۵۰ دستگاه کانکس، ۲۰۰۰ تخته پتو و ۲۰۰۰ بسته غذایی، از خدمات بسیج سازندگی در حوادث غیرمترقبه است.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان گفت: سازمان بسیج سازندگی اهدافی را سرلوحه برنامه‌های خود دارد که در قالب برنامه‌ریزی پنج ساله و یک ساله انجام می‌دهد.

امندی با بیان اینکه  لازمه نهادینه شدن روحیه و فرهنگ جهادی حمایت مسئولان از پتانسیل‌ها و ظرفیت جوانان است،  ابراز کرد: عمده طرح‌های اجراشده اقتصاد مقاومتی در استان زنجان مربوط به صنایع غذایی و صنایع تبدیلی بوده و  سازمان بسیج سازندگی استان تسهیلات بانکی  را به متقاضیان پرداخت می کند. 

وی تصریح کرد: سپاه استان زنجان در بحث فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و سلامت، طب اسلامی، اقتصادی و اشتغال وارد عرصه شده است. 

امندی از بازسازی ۴۰۰ مدرسه در استان زنجان خبر داد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4769386/فعالیت-۷۲۰-گروه-جهادی-محله-محور-در-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.