خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند
اخبار زنجان/ خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند

اخبار زنجان/ خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله علی خاتمی شامگاه یکشنبه در مراسم یادواره شهدای بلند پرچین در شهرستان ماهنشان، گفت: امنیت امروز جامعه به برکت خون پاک شهیدان است.

وی با بیان اینکه روستای بلند پرچین  شهرستان ماهنشان۹۰ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است، اظهار کرد: تمام این شهیدان بسیجی سربلند بودند و با ایثار خود یک وجب از خاک ایران را به دشمنان ندادند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان رهبری و مدیریت مدبرانه امام راحل و ایمان و پشتکار مردم را عامل مهم پیروزی در هشت سال جنگ تحمیلی اعلام کرد.

خاتمی ابراز کرد: این انقلاب به سادگی به دست نیامده است، برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شده و امروز همه باید برای اقتدار این کشور تلاش کنند.

وی بر تداوم یادواره شهیدان تاکید کرد و افزود: خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند و هر خانه شهید یک سنگر انقلاب است. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ابراز کرد: باید یاد و خاطره شهیدان برای همیشه زنده بماند و نباید فرهنگ ایثار و شهادت در کشور فراموش شود. 

خاتمی تصریح کرد: نسل امروز جنگ و انقلاب را ندیده اند بنابراین باید دستاوردهای انقلاب برای جوانان به خوبی تبیین  و تشریح شود.

وی گفت: اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران در تمام حوزه ها به خاطرخون پاک شهیدان است و باید راه این شهیدان ادامه پیدا کند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4768709/خانواده-شهدا-پاسداران-اصلی-انقلاب-اسلامی-هستند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.