خانه » اخبار » حضور آمریکا در منطقه آثار شومی به همراه دارد
حضور آمریکا در منطقه آثار شومی به همراه دارد

حضور آمریکا در منطقه آثار شومی به همراه دارد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ابهر به سالروز امامت و ولایتی حضرت مهدی (عج) اشاره کرد و گفت: از مهم‌ترین وظایف ما گسترش فرهنگ مهدویت و زمینه‌سازی ظهور و فرج امام عصر (عج) است که در این بخش باید راهبردی اساسی و روشن مثل تبیین و ترویج فرهنگ انتظار و آسیب‌شناسی و دشمن‌شناسی داشته باشیم.

وی با بیان این‌که برای ارتباط با حضرت مهدی (عج) باید در خودمان سنخیت ایجاد کنیم، افزود: این امر بدان معناست که انسان در خصوصیات و ویژگی‌های شخصی و اخلاقی، خود را چنان پاک کند که از نظر روحی با مولایش  سنخیت پیدا کند؛ به طوری که اگر سنخیت حاصل شود، راه ملاقات و ارتباط باز می‌گردد.

امام جمعه ابهر افزود: ذات اقدس احدیت به ما وعده و امید نصرت داده و این دین می‌تواند جوابگوی همه بشر باشد و خود را از هر خطری محفوظ نگه دارد. اما امروزه حفظ و صیانت از این دین به ما سپرده شده است همه وظیفه دارند تلاش و کوشش کنند حتی ذره‌ای با خون پاک شهدا بازی نشود.

رحیمی تاکید کرد: هفته پدافند غیرعامل و آموزه‌های دینی به ما می‌گوید آن‌چنان آماده باشید که هیچ خطری شما را تهدید نکند و دشمنان نیز از شما بترسند.

امام جمعه ابهر با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا و اسرائیل، تصریح کرد: حضور آمریکا در منطقه مانند آفتی است که آثار شومی به همراه خواهد داشت. آمریکا ویروسی دارد که به هرجا وارد شود یقینا آنجا را سرطان فراخواهد گرفت و درمان آن بسیار پرهزینه خواهد بود.

رحیمی با بیان این‌که ملت عراق برادران ما هستند، افزود: توصیه ما به همه برادران‌مان این است که از قرآن و عترت و از مرجعیت جدا نشوند؛ چراکه ما دشمنان مشترک و خون‌خواری داریم به نام آمریکا و اسرائیل که طبق بیان قرآن هر روز در حال توطئه علیه ما هستند و لذا همه در مقابل این خطر باید هوشیار باشند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4766236/حضور-آمریکا-در-منطقه-آثار-شومی-به-همراه-دارد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.