شوهرکشی در ابهر

ابهرآنلاین: زنی که برای قتل همسرش دو آدمکش اجیر کرده بود، دو ساعت پس از انجام جنایت، لب به اعتراف گشود.
به گزارش مهر، ۱۶ فروردین امسال ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر در استان زنجان در جریان کشف جسد مردی در یکی از محله های این شهر قرار گرفتند.در ادامه تیمی از ماموران راهی محل جنایت شده و متوجه شدند، جسد متعلق به مرد ۲۹ ساله ای به نام محمد است که بر اثر اصابت ضربه های سنگین به سرش به قتل رسیده بود.
با توجه به نحوه قتل کارآگاهان احتمال دادند، عامل جنایت از پشت سر قربانی خود را غافلگیر کرده و با جسمی شبیه میله آهنی ضربات سنگینی را به سرش وارد کرده بودند. پس از بررسی های مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تحقیقات برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند.
کارآگاهان در نخستین گام سراغ همسر مقتول رفتند. زن جوان با شنیدن خبر قتل شوهرش شروع به گریه و زاری کرد و گفت: صبح ساعت ۵ صبح محمد مثل همیشه راهی محل کارش شد تا اینکه خبر قتل او به من اطلاع دادند. من و همسرم زندگی خوبی داشتیم و تصور نمیکنم کسی برای دشمنی دست به قتل محمد زده باشد.همسرکشی
تیم جنایی که به اظهارات زن جوان مشکوک شده بودند تحقیقات خود را بر روی او متمرکز کردند. بررسی ها نشان داد، مقتول و شوهرش با یکدیگر اختلاف شدیدی داشته و بر خلاف ادعای او همیشه از خانه آنها صدای درگیری به گوش میرسید.
با کشف این سرنخ زن جوان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد که در بازجویی‌های پلیسی سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: من و محمد با هم اختلاف شدیدی داشتیم. چند بار قصد طلاق داشتم اما همسرم مخالف بود. به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتم. موضوع را با دو برادر در میان گذاشته و آنها قبول کردند که همسرم را به قتل برسانند.
کاراگاهان سریع راهی خانه دو برادر شده و آنها را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. متهمان نیز در بازجویی ها به ارتکاب قتل با همدستی همسر مقتول اعتراف کردند.
سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اعلام این خبر به مهر گفت: عاملان این جنایت در کمتر از دو ساعت شناسایی و دستگیر شدند که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
انتهای پیام/
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. فریبا اسدی می گوید

    با سلام دادگاه برای این نوعه جنایت قصاص حکم رو برای هر سه نفرشو رو هر چه زودتر باید بده

  2. محمدعباسی می گوید

    سلام تیتر شوهرکشی درابهرشایسته فرهنگ مردم شریف ابهر نیست حادثه یک اتفاق بوده که شاید سالهاطول بکشد تا مورد مشابهی چون این اتفاق بیفتد اگر ابهری باشی تعصب شهر داشته باشی تیتر روحذف می کنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.