خانه » اخبار » شوهرکشی در ابهر
شوهرکشی در ابهر

شوهرکشی در ابهر

ابهرآنلاین: زنی که براي قتل همسرش دو آدمکش اجير کرده بود، دو ساعت پس از انجام جنايت، لب به اعتراف گشود.
به گزارش مهر، 16 فروردين امسال ماموران پليس آگاهي شهرستان ابهر در استان زنجان در جريان کشف جسد مردي در يکي از محله هاي اين شهر قرار گرفتند.در ادامه تيمي از ماموران راهي محل جنايت شده و متوجه شدند، جسد متعلق به مرد 29 ساله اي به نام محمد است که بر اثر اصابت ضربه هاي سنگين به سرش به قتل رسيده بود.
با توجه به نحوه قتل کارآگاهان احتمال دادند، عامل جنايت از پشت سر قرباني خود را غافلگير کرده و با جسمي شبيه ميله آهني ضربات سنگيني را به سرش وارد کرده بودند. پس از بررسي هاي مقدماتي جسد به پزشکي قانوني منتقل شد و تيمي از ماموران تحقيقات براي افشاي راز اين جنايت را آغاز کردند.
کارآگاهان در نخستين گام سراغ همسر مقتول رفتند. زن جوان با شنيدن خبر قتل شوهرش شروع به گريه و زاري کرد و گفت: صبح ساعت 5 صبح محمد مثل هميشه راهي محل کارش شد تا اينکه خبر قتل او به من اطلاع دادند. من و همسرم زندگي خوبي داشتيم و تصور نميکنم کسي براي دشمني دست به قتل محمد زده باشد.همسرکشی
تيم جنايي که به اظهارات زن جوان مشکوک شده بودند تحقيقات خود را بر روي او متمرکز کردند. بررسي ها نشان داد، مقتول و شوهرش با يکديگر اختلاف شديدي داشته و بر خلاف ادعاي او هميشه از خانه آنها صداي درگيري به گوش ميرسيد.
با کشف اين سرنخ زن جوان دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد که در بازجويي‌هاي پليسي سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: من و محمد با هم اختلاف شديدي داشتيم. چند بار قصد طلاق داشتم اما همسرم مخالف بود. به همين خاطر تصميم به قتل او گرفتم. موضوع را با دو برادر در ميان گذاشته و آنها قبول کردند که همسرم را به قتل برسانند.
کاراگاهان سريع راهي خانه دو برادر شده و آنها را در عملياتي غافلگيرانه دستگير کردند. متهمان نيز در بازجويي ها به ارتکاب قتل با همدستي همسر مقتول اعتراف کردند.
سرهنگ جعفر رحمتي، رئيس پليس آگاهي استان زنجان با اعلام اين خبر به مهر گفت: عاملان اين جنايت در کمتر از دو ساعت شناسايي و دستگير شدند که تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.
انتهای پیام/

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. با سلام دادگاه برای این نوعه جنایت قصاص حکم رو برای هر سه نفرشو رو هر چه زودتر باید بده

  2. سلام تیتر شوهرکشی درابهرشایسته فرهنگ مردم شریف ابهر نیست حادثه یک اتفاق بوده که شاید سالهاطول بکشد تا مورد مشابهی چون این اتفاق بیفتد اگر ابهری باشی تعصب شهر داشته باشی تیتر روحذف می کنی

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.