خانه » اخبار » ۴۵۷ نفر در هفته اول نوروز در اماکن اقامتی فرهنگیان ابهر اسکان داده شدند
۴۵۷ نفر در هفته اول نوروز در اماکن اقامتی فرهنگیان ابهر اسکان داده شدند

۴۵۷ نفر در هفته اول نوروز در اماکن اقامتی فرهنگیان ابهر اسکان داده شدند

ابهرآنلاین: مدیر آموزش و پرورش ابهر از اسکان ۸۹ خانواده به تعداد ۴۵۷ نفر در اماکن اقامتی فرهنگیان آموزش و پرورش در هفته اول نوروز در شهرستان ابهر خبر داد.

موسی رضایی در گفت‌و‌گو‌ با خبرنگار تسنیم در ابهر اظهار کرد: در مجموع 89 خانواده 457 نفر در اماکن اقامتی فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان ابهر اسکان یافتند که از این تعداد 80 خانواده فرهنگی با 397 نفر و 9 خانواده غیر فرهنگی با 60 نفر اسکان داده شدند.اسکان فرهنگیان

وی با اشاره به اینکه در شهرستان ابهر شش اسکان برای مسافران در نظر گرفته شده است، افزود: خانه معلم، آموزشگاه شبانه روزی امام صادق(ع)، آموزشگاه شبانه روزی شهید رجایی، آموزشگاه شبانه روزی نمونه دولتی قائم، آموزشگاه شبانه روزی فاطمه‌الزهرا(س)، آموزشگاه شبانه روزی وحدت و سالن ورزشی شهید رجایی با تمام امکانات رفاهی برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش ابهر به ظرفیت محل‌های اسکان اشاره و بیان کرد: ظرفیت این محل‌ها به ترتیب 16 نفر در خانه معلم، 100 نفر در آموزشگاه امام صادق(ع)،120 نفر آموزشگاه وحدت، 45 نفر آموزشگاه قائم، 40 نفر آموزشگاه فاطمه‌الزهرا(س) و 14 نفر نیز سالن ورزشی شهید رجایی است.

وی تصریح کرد: کمبودی از لحاظ مکان برای مسافران نبود و مکان‌های موجود جوابگوی مسافران در ایام بوده است.

رضایی به امکانات رفاهی محل اسکان مسافران اشاره کرد و گفت: در همه این محل‌‌ها امکانات رفاهی از تلویزیون، پتو، وسایل گرمایشی و حمام و دستشویی به صورت مشترک برای مسافران فرهنگی مهیا شده است.

وی خاطر نشان کرد: مدارسی که در مسیر تردد قرار دارند برای اسکان مسافران در مواقع اضطراری در نظر گرفته شده است.

مدیر آموزش و پرورش ابهر به آمار اسکان فرهنگیان سال گذشته در شهرستان ابهر اشاره کرد و گفت: سال گذشته 252 خانواده با تعداد یک هزار و 93 نفر در این شهرستان اسکان داده شده بودند که از این تعداد 223 خانواده با 963 نفر فرهنگی بوده و 29 خانواده با تعداد 130 نفر نیز غیر فرهنگی بودند که در سال 1392 در شهرستان اسکان یافتند.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.