ستاد اسکان آموزش و پرورش ابهر آماده پذیرش مسافران نوروزی است

ابهرآنلاین: معاون پشتیبانی و برنامه ریزی آموزش و پرورش ابهر گفت: ستاد اسکان آموزش و پرورش ابهر با یک خانه معلم و پنج مرکز اسکان آماده پذیرش مسافران نوروزی است.

محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به اینکه این ستاد با در نظر گرفتن شش مرکز آماده پذیرش شبانه 300 نفر مسافر است، اظهار کرد: این شش مرکز شامل یک خانه معلم و تعداد پنج مدرسه شبانه‌روزی درجه الف هستند.مسافران نوروزی

وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی سال 92 در مجموع یک هزار و 93 نفر در قالب 252 خانواده را در اماکن اقامتی فرهنگیان آموزش و پرورش ابهر پذیرش کرده‌اند، افزود: از این تعداد 223 خانواده فرهنگی، 29 خانواده غیر فرهنگی، 963 نفر فرهنگی و 130 نفر غیر فرهنگی بوده است.

معاون پشتیبانی و برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: امسال نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته از 28 اسفند تا 12 فروردین 93 آماده پذیرش از مسافران نوروزی به ویژه فرهنگیان هستیم.

وی خاطر نشان کرد: متقاضیان اسکان می‌توانند برای تعیین محل اسکان خود به آموزش‌وپرورش شهرستان ابهر مراجعه کنند و علاوه بر آن از بسته‌های فرهنگی نیز بهره‌مند شوند.

حیدری افزود: مهلت تمدید مدت اسکان هر سه روز یک بار انجام می‌شود و در جلسه‌ای به منظور تعیین میزان هزینه دریافتی تصمیم گرفته شد تا مبلغی پایین‌تر از هزینه دریافتی دریافت شود.

وی با اشاره به اینکه خانه معلم نسبت به اسکان درجه الف بهتر است، گفت: قیمت‌های مشخص شده برای خانه معلم عبارت است از 140 هزار ریال برای فرهنگیان، 250 هزار ریال برای سایر کارکنان، 320 هزار ریال برای مشاغل آزاد که این مقادیر به ترتیب از 180 هزار ریال، 280 هزار ریال و 400 هزار ریال کاهش یافته‌اند.

معاون پشتیبانی و برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان ابهر با بیان اینکه پنج مدرسه شبانه‌روزی تعیین شده برای اسکان مسافران درجه الف هستند و مدارس درجه ب و ج نداریم، گفت: هزینه دریافتی این مدارس شبانه‌روزی برای فرهنگیان 140 هزار ریال، سایر کارکنان 250 هزار ریال و مشاغل آزاد 320 هزار ریال است.

وی خاطر نشان کرد: امکانات رفاهی خانه معلم شامل: سیستم گرمایشی، تخت‌خواب، حمام اختصاصی، یخچال، تلویزیون، فرش، پتو و بالش است.

حیدری افزود: امکانات رفاهی مدارس درجه الف شامل: حمام و آشپزخانه مشترک، فرش، بالش، پتو، یخچال و سیستم گرمایشی است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید