۶ هزار مشترک در زنجان انشعاب برق کشاورزی دارند

ابهرآنلاین: عادل کاظمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان گفت: تعداد مشترکین برق استان ۳۷۶ هزار و ۴۳۸ مشترک می باشد که تعداد ۶ هزار و ۸۳۵ مشترک دارای انشعاب برق کشاورزی بوده که ۱٫۸۱ درصد کل مشترکین این استان می باشند.
مطالب خواندنی:
عادل کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، به اشاره به اینکه هوشمند سازی کنتورهای آب و برق از سال ۸۹ در استان زنجان شروع شده است افزود: در این زمینه این پروژه برای اولین بار در حوزه برق شهرستان ابهر اجرا شد و بعد از آن نیز در سایر مناطق شامل خرمدره، خدابنده، طارم، زنجان و سلطانیه اجرا شد.انشعاب برق

وی اظهار داشت: در استان زنجان از سال ۸۹ تاکنون هزار چاه کشاورزی هوشمند شده و یا در حال بهره برداری هستند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان، تامین برق مداوم و مطمئن و پایدار را یکی از ماموریت های اصلی شرکت اعلام کرد و گفت: در این زمینه تامین انرژی بیش از ۳۷۰ هزار مشترک را بر عهده دارد.

کاظمی تاکید کرد: مشترکین برق به پنج تعرفه خانگی، عمومی، کشاورزی و صنعتی تعریف شده اند که بیش از ۵۰ درصد انرژی مصرفی در بخش صنعتی، و حدود ۱۷ درصد نیز مربوط به مشترکین کشاورزی است که یکی از شاخص های مهم این شرکت می باشد.

وی، در ادامه افزود: برق یکی از نیازهای مهم و اساسی محسوب می شود که در بخشهای مختلف کاربرد دارد و این شرکت در حال حاضر ۳۷۰ هزار مشترک دارد و سالانه ۲۰ هزار مشترک افزوده می شود .

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان ،به سامانه صدور پرداخت الکترونیکی قبوض برق اشاره کردو افزود: شماره تلفن ۱۵۲۱ کد ارتباطی شرکت توزیع نیروی برق زنجان با مشترکین جهت پرداخت های بهای برق مصرفی از طریق تلفن است.

کاظمی تصریح کرد: فراهم شدن زمینه حذف خدمات چاپ و توزیع قبوض کاغذی و صرفه چشمگیر، صفر شدن کار مزدهای بانکی، صفر شدن کار مزدهای بانکی، عدم نیاز به وارد نمودن شناسه پرداخت از مزایای استفاده از این سامانه است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.