۶ هزار مشترک در زنجان انشعاب برق کشاورزی دارند

ابهرآنلاین: عادل کاظمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان گفت: تعداد مشترکین برق استان ۳۷۶ هزار و ۴۳۸ مشترک می باشد که تعداد ۶ هزار و ۸۳۵ مشترک دارای انشعاب برق کشاورزی بوده که ۱٫۸۱ درصد کل مشترکین این استان می باشند.
عادل کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، به اشاره به اینکه هوشمند سازی کنتورهای آب و برق از سال ۸۹ در استان زنجان شروع شده است افزود: در این زمینه این پروژه برای اولین بار در حوزه برق شهرستان ابهر اجرا شد و بعد از آن نیز در سایر مناطق شامل خرمدره، خدابنده، طارم، زنجان و سلطانیه اجرا شد.انشعاب برق

وی اظهار داشت: در استان زنجان از سال ۸۹ تاکنون هزار چاه کشاورزی هوشمند شده و یا در حال بهره برداری هستند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان، تامین برق مداوم و مطمئن و پایدار را یکی از ماموریت های اصلی شرکت اعلام کرد و گفت: در این زمینه تامین انرژی بیش از ۳۷۰ هزار مشترک را بر عهده دارد.

کاظمی تاکید کرد: مشترکین برق به پنج تعرفه خانگی، عمومی، کشاورزی و صنعتی تعریف شده اند که بیش از ۵۰ درصد انرژی مصرفی در بخش صنعتی، و حدود ۱۷ درصد نیز مربوط به مشترکین کشاورزی است که یکی از شاخص های مهم این شرکت می باشد.

وی، در ادامه افزود: برق یکی از نیازهای مهم و اساسی محسوب می شود که در بخشهای مختلف کاربرد دارد و این شرکت در حال حاضر ۳۷۰ هزار مشترک دارد و سالانه ۲۰ هزار مشترک افزوده می شود .

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان ،به سامانه صدور پرداخت الکترونیکی قبوض برق اشاره کردو افزود: شماره تلفن ۱۵۲۱ کد ارتباطی شرکت توزیع نیروی برق زنجان با مشترکین جهت پرداخت های بهای برق مصرفی از طریق تلفن است.

کاظمی تصریح کرد: فراهم شدن زمینه حذف خدمات چاپ و توزیع قبوض کاغذی و صرفه چشمگیر، صفر شدن کار مزدهای بانکی، صفر شدن کار مزدهای بانکی، عدم نیاز به وارد نمودن شناسه پرداخت از مزایای استفاده از این سامانه است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.