خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ سیاست دشمن همواره در مقابل ایران شکست خورده است
اخبار زنجان/ سیاست دشمن همواره در مقابل ایران شکست خورده است

اخبار زنجان/ سیاست دشمن همواره در مقابل ایران شکست خورده است

به گزاشر خبرنگار «ابهرآنلاین»،  آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان  با بیان اینکه تحریم و تهدید ابزار شکست خورده دشمن در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، لزوم هوشیاری مسئولان و ملت بزرگ ایران در مقابله با توطئه‌های دشمنان را یادآور شد و افزود:  دشمن هر آنچه از دستش بر آمده برای به شکست کشاندن جمهوری اسلامی انجام داده است و این سیاست دشمن هم شکست خورده است.

وی با یادآوری اینکه در طول چهار دهه گذشته نقشه‌های شومی را علیه ایران اسلامی کشیده‌اند که همیشه نقش بر آب شده است، ادامه داد: هوشیاری و بصیرت ملت بزرگ ایران و تبعیت از فر آمین ولایت فقیه همه توطئه‌های دشمنان را با شکست مواجه کرده است و نقش استکبار  در زمینه اعمال فشارهای حداکثری نیز  نقش بر آب خواهد شد.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه قدرت‌های استکباری همواره طی ۴۰ سال گذشته به دنبال براندازی نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و برای رسیدن به این هدف  خود  از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند، گفت:  با وجود همه دشمنی‌ها و توطئه‌های ملت ایران برای رسیدن به  ایران مقتدر و عزتمند به مسیر پرافتخار خود ادامه دادند.

خاتمی اعمال سیاست فشار حداکثری را در راستای شکستن مقاومت ملت ایران عنوان کرد و افزود:  نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز در برابر زیاده خواهی های دشمنان کوتاه نخواهند آمد.

وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی،  تاکید کرد: کسب اعتماد مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است و مردم بیشترین سطح اعتماد را به این نیرو دارند.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه دو اصل پیشگیری و پیگیری از اصول اصلی حرکت و اقدام نیروی انتظامی محسوب می‌شود و در همین راستا در همه سطوح جامعه هم حضور جدی دارند،  گفت: تأمین امنیت جامعه به مدد حضور همه جانبه نیروهای امنیتی محقق می‌شود.

 خاتمی همچنین لزوم  جلوگیری از خام فروشی نفت را مورد تاکید قرار داد و  افزود: باید با ایجاد زیر ساخت‌های مناسب در زمینه جلوگیری ا ز خام فروشی نفت جلوگیری شود و این موضوع از  سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: جلوگیری از خام‌فروشی در راستای جایگزینی صادرات نفت از این سیاست‌های مهم در رسیدن به اقتصاد پویا و پایدار  است که می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور در عرصه اقتصادی را رفع کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4736642/سیاست-دشمن-همواره-در-مقابل-ایران-شکست-خورده-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.