خانه » اخبار » انجام۹ کیلومتر لوله گذاری در شبکه توزیع آب در زنجان
انجام۹ کیلومتر لوله گذاری در شبکه توزیع آب در زنجان

انجام۹ کیلومتر لوله گذاری در شبکه توزیع آب در زنجان

ابهرآنلاین: مدیرعامل آبفای زنجان گفت: در راستای مدیریت مصرف در ۹ ماهه نخست سال ۹۲ بیش از ۹ کیلومتر لوله گذاری اصلاح و توسعه شبکه در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره، ماهنشان و دندی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان مسلم پورنصرت اظهار کرد: جنس لوله‌های بکار رفته از نوع پلی اتیلن به قطرهای 110، 160، 200،250 و 600 میلی متر با هدف تامین فشار و نوسازی شبکه انجام شده است.لوله گذاری آب

وی افزود: در این راستا تعداد یک هزار و 458 فقره انشعاب فرسوده نیز نوسازی شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان زنجان به حفاری و تجهیز چاه در شهرهای ابهر و گرماب اشاره کرد و گفت: حفاری این چاه‌ها منجر به افزایش ظرفیت تامین آب به میزان  65 لیتر بر ثانیه شد.

وی با اشاره به احداث مخازن ذخیره آب در 9 ماهه تصریح کرد: مخزن 3 غربی و 4 شرقی در شهر زنجان هر کدام با ظرفیت 15 هزار مترمکعب با بیش از 80 درصد پیشرفت در دست ساخت است.

پورنصرت بیان کرد: مخزن 5 هزار مترمکعبی خرمدره و 2 هزار مترمکعبی هیدج در دست احداث است که جمع مخازن در دست ساخت 44 هزار متر مکعب است.

وی به ایستگاه‌های پمپاژ در دست ساخت اشاره کرد و گفت: ایستگاه پمپاژ 2 غربی با 86 درصد پیشرفت در دست ساخت است و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.