خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ هزار میلیارد سرمایه مردم زنجان درگیر تعاونی ها است
اخبار زنجان/ هزار میلیارد سرمایه مردم زنجان درگیر تعاونی ها است

اخبار زنجان/ هزار میلیارد سرمایه مردم زنجان درگیر تعاونی ها است

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از شورای اسلامی استان زنجان، سجاد خدایی، به تبیین جایگاه و وظایف قانونی شورای فرادست پرداخت و افزود:طبق ماده ۱۰۴قانون تشکیلات،انتخابات و وظایف شوراها و انتخاب شهرداران ، استانداران ، فرمانداران، بخشداران و سایر مقامات کشوری که از طرف دولت تعیین می شوند در حدود اختیارات شوراها ملزم به رعایت تصمیمات آن ها هستندو موارد تخلف به مقامات مافوق اعلام و در مراجع ذی صلاح رسیدگی می شود.

وی اظهار کرد: شورا در راستای انجام وظایف نظارتی خود ، در توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات تاثیر گذار خواهد بود.

رئیس شورای استان زنجان گفت: با توجه به گزارش ارائه شده از وضعیت اعتبارات ، تعداد پروژه های در دست اقدام و نیمه تمام ،تعریف طرح و پروژه جدید در حوزه های مربوطه بدون تخصیص اعتبارات ویژه و با نام نباید انجام شود.

خدایی ابراز کرد: اعتبارات استانی کفاف و جوابگوی پروژه های موجود نیست و الزاما باید جهت جذب و افزایش اعتبارات ملی پیگیری های مجدانه صورت پذیرد و در این راستا باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده شود.

وی بر لزوم تعیین تکلیف تعاونی ها تاکید کرد و گفت: هزار میلیارد سرمایه مردم درگیر تعاونی ها است که باید برای آن تصمیم گیری جدی و منطقی انجام شود تا صاحبان اراضی از بلاتکلیفی رها و از تبعات احتمالی اجتماعی منفی پیشگیری شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4732090/هزار-میلیارد-سرمایه-مردم-زنجان-درگیر-تعاونی-ها-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.