خانه » اخبار » از اول مهر تا نیمه دی ماه؛افزایش 40 درصدی بارندگی در استان زنجان
از اول مهر تا نیمه دی ماه؛افزایش 40 درصدی بارندگی در استان زنجان

از اول مهر تا نیمه دی ماه؛افزایش 40 درصدی بارندگی در استان زنجان

ابهرآنلاین: مسئول هواشناسی استان زنجان، با اشاره به اینکه از از اول مهرماه تا 14 دی ماه سالجاری129 میلی متر بارش برف و باران در استان داشتیم گفت: میزان این بارش نسبت به دوره بلند مدت که 95 میلی متر بود 40 درصد رشد داشته است .
 احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در این راستا میزان بارش در سال گذشته از اول مهرماه تا 14 دی ماه 113 میلی متر بوده است.

وی به دمای کنونی شهر زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر دمای شهر زنجان حداقل 5 درجه سانتیگراد زیر صفر و حداکثر دو درجه سانتیگراد  بالای صفر است که نسبت به دیروز هوای زنجان سه درجه گرم تر شده است.بارندگی

مسئول هواشناسی استان زنجان، همچنین به دمای هوای شهر زنجان و مناطق مختلف استان در 24 ساعت گذشته اشاره کردو گفت: در این راستا دمای شهر زنجان دیروز حداقل 7 و حداکثر 2 درجه سانتیگراد زیر صفر، خرمدره و ابهر حداقل و حداکثر1 و4 ، قیدار حداقل و حداکثر 10و 4، ماهنشان حداقل 5 و حداکثر 5 درجه سانتیگراد ، آببر حداقل و حداکثر 3و8، سلطانیه 3و6 و زرین آباد حداقل و حداکثر 3و7 درجه سانتگیراد بوده است.

یاغموری، به وضعیت استان در 24 ساعت آینده اشاره کردوگفت: هوای زنجان ابری تا قسمتی ابری و با بارش برف همراه خواهد بودو این سامانه فردا از استان خارج خواهد شد.

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.