از اول مهر تا نیمه دی ماه؛افزایش 40 درصدی بارندگی در استان زنجان

ابهرآنلاین: مسئول هواشناسی استان زنجان، با اشاره به اینکه از از اول مهرماه تا 14 دی ماه سالجاری129 میلی متر بارش برف و باران در استان داشتیم گفت: میزان این بارش نسبت به دوره بلند مدت که 95 میلی متر بود 40 درصد رشد داشته است .
 احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در این راستا میزان بارش در سال گذشته از اول مهرماه تا 14 دی ماه 113 میلی متر بوده است.

وی به دمای کنونی شهر زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر دمای شهر زنجان حداقل 5 درجه سانتیگراد زیر صفر و حداکثر دو درجه سانتیگراد  بالای صفر است که نسبت به دیروز هوای زنجان سه درجه گرم تر شده است.بارندگی

مسئول هواشناسی استان زنجان، همچنین به دمای هوای شهر زنجان و مناطق مختلف استان در 24 ساعت گذشته اشاره کردو گفت: در این راستا دمای شهر زنجان دیروز حداقل 7 و حداکثر 2 درجه سانتیگراد زیر صفر، خرمدره و ابهر حداقل و حداکثر1 و4 ، قیدار حداقل و حداکثر 10و 4، ماهنشان حداقل 5 و حداکثر 5 درجه سانتیگراد ، آببر حداقل و حداکثر 3و8، سلطانیه 3و6 و زرین آباد حداقل و حداکثر 3و7 درجه سانتگیراد بوده است.

یاغموری، به وضعیت استان در 24 ساعت آینده اشاره کردوگفت: هوای زنجان ابری تا قسمتی ابری و با بارش برف همراه خواهد بودو این سامانه فردا از استان خارج خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید