خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ محدویتی برای درآمد اختصاصی آموزش و پرورش وجود ندارد
اخبار زنجان/ محدویتی برای درآمد اختصاصی آموزش و پرورش وجود ندارد

اخبار زنجان/ محدویتی برای درآمد اختصاصی آموزش و پرورش وجود ندارد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر چهارشنبه در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش در محل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، یکی از اقدامات ضروری در برهه کنونی را اطلاع‌رسانی لازم در خصوص سند راهبردی انجام شده در آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: در این خصوص فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، فصل‌الخطاب است.

وی با بیان اینکه امروز نیازمند مصوبه‌ای برای سال تحصیلی جدید هستیم گفت: یکی از وظایف ما حفظ جایگاه معلم به واسطه ارزشمند بودن این شغل در جامعه است، به همین خاطر نباید کاری کنیم که این جایگاه تنزل پیدا کند.

استاندار زنجان در ادامه، اطلاع‌رسانی در خصوص سند راهبردی آموزش و پرورش را ضروری دانست و ادامه داد: امروز با درآمد اختصاصی آموزش و پرورش موافق بوده و محدودیتی در این خصوص قائل نیستیم؛ چرا که ما به آموزش و پرورش به‌عنوان دستگاهی فرهنگی اعتقاد کامل داریم.

حقیقی همچنین با اشاره به قرار گرفتن در ایام سوگواری سالار شهیدان، طرح نذر خون را یک امر نیک دانست و اظهار کرد: نذر خون یکی از بزرگ‌ترین کمک‌ها و انفاق در این برهه به‌شمار می‌رود و هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به مراکز انتقال خون، در این طرح مشارکت داشته باشند و این خود می‌تواند به سلامتی افرادی که به این فرآورده‌های خونی نیاز دارند، کمک کند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4716164/محدویتی-برای-درآمد-اختصاصی-آموزش-و-پرورش-وجود-ندارد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.