خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ همه تحرکات دشمن را به دقت رصد می‌کنیم
اخبار زنجان/ همه تحرکات دشمن را به دقت رصد می‌کنیم

اخبار زنجان/ همه تحرکات دشمن را به دقت رصد می‌کنیم

سردار محمدتقی اوصانلو در جریان سفر به زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار «ابهرآنلاین»، با اشاره به آخرین وضعیت مرزهای غربی کشور و راهکارهای خنثی شدن تهدیدات احتمالی، اظهار داشت: خوشبختانه مرزهای غربی کشور با وجود همه توطئه‌چینی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امن است.

وی با یادآوری اینکه آمریکایی‌ها و آل‌سعود بیشترین سهم را در توطئه‌چینی و ایجاد ناامنی در منطقه شمال‌غرب کشور دارند، تصریح کرد: با وجود همه این دسیسه‌ها از سوی آمریکایی‌ها و خائنان به نظام اسلامی، یعنی آل‌سعود، هرگز نتوانسته‌اند به اهداف شوم‌شان دست یابند.

اوصانلو با تاکید بر اینکه هرگونه توطئه‌چینی دشمنان نظام برای راه‌اندازی گروهک‌های تروریستی در منطقه شمال‌غرب کشور منجر به شکست شده است، ادامه داد: با روندی که در پیش گرفته‌ایم، هیچ‌گاه این اجازه را به دشمنان نظام نخواهیم داد که بخواهند به اهداف شوم خود علیه جمهوری اسلامی ایران دست یابند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با اشاره به اینکه نهایت کاری که دشمنان در این منطقه انجام می‌دهند، اقدام به جنایت انگشت‌شمار و شهادت چند تن از هموطنان‌مان به‌ویژه در مناطق روستایی است، اظهار کرد: این اقدام خصمانه آن‌ها را نمی‌توان به حساب یک عملیات استراتژیک گذاشت، بلکه باید در زمره جنایت‌های بی‌شرمانه قلمداد کرد.

اوصانلو با تاکید بر اینکه منطقه شمال‌غرب امن بوده و این خود بدین معنی است که امنیت این منطقه، امنیت مرزهای عمقی کشور را به دنبال دارد، یادآور شد: دشمن خود می‌داند و به این موضوع واقف است که همه تحرکات آن‌ها را رصد می‌کنیم و نمونه بارز این اقدامات، هفته گذشته در پیرانشهر و با دستگیری و هلاکت عوامل تروریستی در کمتر از ۱۸ ساعت اتفاق افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که نحوه تعامل ایران و ترکیه در برخورد با گروهک تروریستی پژاک به چه صورت است، خاطرنشان کرد: در این خصوص هیچ‌گونه اقدام مشترکی برای مقابله با گروهک مذکور با ترکیه نداشته‌ایم و معتقدیم این گروهک بیشتر تهدیدی برای کشور ترکیه بوده و هر از چند گاهی عملیات فرعی در منطقه شمال‌غرب ایران انجام می‌دهد، به همین خاطر ترکیه باید بیشتر در زمینه مقابله با این گروهک پیش‌قدم باشد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4715011/همه-تحرکات-دشمن-را-به-دقت-رصد-می-کنیم

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.