خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مادران باید طلایه‌دار حجاب و عفاف باشند
اخبار زنجان/ مادران باید طلایه‌دار حجاب و عفاف باشند

اخبار زنجان/ مادران باید طلایه‌دار حجاب و عفاف باشند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت الاسلام مهدی محبی ظهر دوشنبه در همایش شیرخوارگان حسینی در محل حسینیه اعظم زنجان، بر تقویت مودت در خانواده ها تاکید کرد و افزود: قرآن کریم به مودت در خانواده ها بسیار تاکید دارد. 

وی اظهار کرد: مودت باید در خانواده ها به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گیرد و دوست داشتن ها را در کانون خانواده ثابت کنیم. 

استاد حوزه و دانشگاه  با بیان اینکه مودت نسبت به همسران بسیار مهم است و با این کار ریشه ارتباط روحی مستحکم می شود، گفت: متاسفانه امروز افزایش طلاق در جامعه این است که صمیمیت و مودت در خانواده ها کمرنگ شده و وجود ندارد. 

محبی با بیان اینکه رفتار و کردار مادر در روحیه جنین در رحم اثر می گذارد، ابراز کرد:  باید مادران در دوران حاملگی مواظب نگاه و رفتار و گفتار خود باشند. 

وی  خطاب به مادران شرکت کننده در مراسم شیرخوارگان در حسینیه اعظم زنجان، گفت: شما مادران باید طلایه داران حجاب و عفاف باشید و  زینبی وار زندگی کنید. 

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اگر بی عفتی و بی حیایی در جامعه افزایش پیدا کند اولین آسیب به چشم خود بانوان می رود و زنی که با بی حجابی در جامعه ظاهر می شود باید به دنبال عواقب آن در زندگی خود باشد. 

محبی با بیان اینکه دشمنان همواره در تلاش برای ضربه زدن به کانون خانوادها هستند، افزود: نباید بانوی زینبی ارزش و مقام خود را کم بداند و باید زینبی وار رفتار کند.

وی یاد آورشد: امروز تنها هدف اصلی دشمن بی حیا کردن بانوان ایرانی است و با انواع ترفند ها وارد کار شده تا بانوان را بی شخصیت جلوه دهد که در این میان باید بانوان خود سازی را  تقویت کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4714996/مادران-باید-طلایه-دار-حجاب-و-عفاف-باشند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.