خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ استقرار اتوبوس آمبولانس در مسیر دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان
اخبار زنجان/ استقرار اتوبوس آمبولانس در مسیر دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان

اخبار زنجان/ استقرار اتوبوس آمبولانس در مسیر دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: بر اساس هماهنگی انجام شده با امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، برای نخستین بار به منظور ارائه خدمات امدادی بهینه و مطلوب برای عزداران سیدالشهدا (ع) در مراسم هشتم محرم الحرام / فردا یکشنبه / یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در مسیر عزاداری دسته حسینیه اعظم زنجان مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: ۱۰ دستگاه خودرو شامل چهار دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه موتور آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هلال احمر به همراه امدادگران مراسم دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می‌دهند.

میرزایی خاطرنشان کرد: علاوه بر این یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز آماده باش برای پوشش امدادی خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر این خودروهای امدادی ۲۳ تیم امدادی متشکل از ۴۶ نفر از برادران و خواهران امدادگر هلال احمر به صورت تیم‌های پیاده در کوچه‌های منتهی به خیابان امام در خروجی‌های اضطراری مسیر دسته حسینیه اعظم زنجان است، مستقر خواهند شد.

میرزایی با بیان اینکه دوره سه ساعت مدیریت در تجمعات انبوه برای این تیم‌ها که آموزش اولیه می‌باشد، برگزار شده است، افزود: در کنار پوشش امدادی عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) راهنمای زائران نیز در پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای در همه مسیرها مواصلاتی فعال خواهند بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم امداد بسیج حسینیه اعظم زنجان را نیز تحت پوشش آموزش‌های امدادی قرار داده‌ایم.

میرزایی با بیان اینکه با پلیس راه، اورژانس و آتش نشانی هماهنگی لازم و مورد نیاز انجام شده است، تاکید کرد: ۱۶ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ثابت و موقت نیز ۲۴ ساعته برای مسافران و عزادارانی که به استان زنجان سفر می‌کنند، خدمات ارائه می‌دهند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: شماره تماس ۱۱۲ جمعیت هلال احمر این استان ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان می‌باشد که در صورت نیاز با برقراری تماس خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4713461/استقرار-اتوبوس-آمبولانس-در-مسیر-دسته-عزاداری-حسینیه-اعظم-زنجان

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.