خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ توزیع عادلانه فقرهنر نیست
اخبار زنجان/ توزیع عادلانه فقرهنر نیست

اخبار زنجان/ توزیع عادلانه فقرهنر نیست

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت‌الله علی خاتمی عصر پنجشنبه در شورای اداری استان زنجان که با حضور رئیس قوه‌قضائیه در محل دادگستری زنجان برگزار شد، افزود: برای موفق شدن از امتحان باید به منویات امام راحل در خصوص خدمت به مردم تلاش کرده و عملیاتی کنیم.

وی اظهار کرد: باید چتر عدالت در جامعه باز باشد و انتصاب آیت‌الله رئیسی که از بدنه قوه اثرگذار و رکن رکین انقلاب می‌باشد امید و شادی زیادی در مردم ایجاد کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: برنامه آیت الله رئیسی مقبول مقام معظم رهبری بوده و حرکت‌های انجام شده امید در مردم ایجاد کرده است و وعده‌های شما وقتی رسانه‌ای شود شور و شعور را در مردم ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه توزیع عادلانه فقر، هنر نیست و باید تولید ثروت شود، افزود: توزیع عادلانه پس از تولید ثروت شیرین‌تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه مسئولان وظیفه دارند گره از مشکلات مردم باز کنند، ابراز کرد: زیادی نعمت‌ها نباید ما را خسته کند و اگر زیادی نعمت‌ها شما را خسته کرد، فرصت خدمت از بین می‌رود.

خاتمی گفت: امام راحل فرمودند که مقاومت در مقابل دشمن هزینه دارد و نتیجه و خروجی آن عزت است و هزینه کوتاه آمدن در مقابل دشمن ذلت است و این اصلاً خوب نیست.

وی تصریح کرد: همه با هم در مقابل دشمن پشت سر ولایت فقیه بوده و به امید ایرانی آباد و مترقی باید تلاش کنیم و دشمنان را ناامید کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4712263/توزیع-عادلانه-فقرهنر-نیست

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.