خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تکلیف پسماندها مشخص شود
اخبار زنجان/ تکلیف پسماندها مشخص شود

اخبار زنجان/ تکلیف پسماندها مشخص شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فرامرز نیک‌سرشت عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضائیه برگزار شد در محل دادگستری زنجان، افزود: صنعت‌گران و تولیدکنندگان تعلق خاطر بسیاری به موضوعات استانی دارند و خوشبختانه همکاری دستگاه قضایی در حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بسیار خوب است.

وی اظهار کرد: یکی از موفقیت‌های استان زنجان هم‌افزایی بین قوه قضائیه و قوه‌مجریه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان به درخواست صنعتگران اشاره کردو گفت: درخواست‌های صنعت‌گران از واحد قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده‌های ارسالی به محاکم برای کوتاه شدن برخورد با قاچاقچی و متخلف، سخت‌گیری بیشتر در امر صدور قرارهای تأمین وثایق است.

نیک سرشت ابراز کرد: تفکیک پرونده‌های قاچاق نسبت به سایر پرونده‌ها، تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به قاچاق و حمایت از مدیران فعال همراه با برخورد با متخلفان از درخواست‌های مهم صنعتگران از دستگاه قضایی است.

وی به بحث پسماندها اشاره کرد و گفت: در بحث پسماندهای روی چه مالکیت برای بخش خصوصی باشد چه بخش دولتی، باید این پسماندها تعیین تکلیف نهایی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان ابراز کرد: از دستگاه قضایی درخواست داریم موضوع تعیین تکلیف پسماندها را هرچه زودتر تعیین تکلیف کند.

وی افزود: بازبینی مجدد در زمینه واگذاری واحدهای تولیدی به صورت ۱۰۰ یا سهام حداکثری به افراد حقیقی و حقوقی، خارج از قواعد سازمان خصوصی‌سازی است؛ چون امروز ما یک واحد در استان داریم که این شخص در یک فرآیند ۲۹ واحد صاحب برند را خریداری کرده و همه را به خاک سیاه نشانده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان افزود: شرکت روغن نباتی جهان یک واحد یک هزار میلیارد تومانی معطل یک پمپ ۴۰ میلیون تومانی است و باید یک‌بار بازبینی شود که این شخص با چه اهلیتی آمده و واحدهای برنددار به وی واگذار شده و متاسفانه امروز شاهد این هستیم که سهامداری وارد عمل شده و واحد را به خاک سیاه می‌نشاند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4712277/تکلیف-پسماندها-مشخص-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.