خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود
اخبار زنجان/  باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود

اخبار زنجان/ باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام علی عبداللهی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر، افزود: وقتی از مردم مشکلات‌شان را می‌پرسند اغلب آنان بیکاری، گرانی و مشکلات معیشتی را بیان می‌کنند.

وی با بیان اینکه برطرف کردن مشکلات معیشتی و اشتغال از انتظارات مردم از مسئولان است، اظهار کرد: مسئولین باید برای حلی مشکلات مردم تلاش کنند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه گفت: زنجان استانی است که یک روز جولان‌گاه خوانین مختلف بوده که خیرات استان را به سمت خود می‌کشیدند و مردم نیز با بدبختی زندگی می‌کردند و با انقلاب اسلامی بساط طاغوت برچیده شد.

وی به مراسم‌های عزاداری امام حسین اشاره کرد و افزود: عمده‌ای از سوگواری امام حسین (ع) که تبلور بیشتری دارد، برپایی مکتب‌های عزاداری است و همه ما اعتقاد داریم که دانشگاه تعلیم سیدالشهدا دانشگاهی است که از پذیرش هیچ عضوی امتناع نمی‌کند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه تسلیم شدن در معنای واقعی ولایت، موجب پیموده شدن راه‌های چندین صد ساله در یک زمان بسیار کوتاه می‌شود، افزود: کسانی در این مکتب‌خانه اعتلا پیدا می‌کنند که فهم واقعی نسبت به قیام سیدالشهدا را در همه عرصه‌ها زندگی با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده‌اند.

عبداللهی ابراز کرد: به برکت انقلاب، در حال حاضر استان زنجان به نقطه‌ای رسیده است که در بعضی شاخص‌ها بالاتر از سایر مناطق کشور قرار دارد.

وی گفت: امروز آخرین مرحله نبوغ دشمن است و به لطف خداوند متعال در این دوره کوتاهی که از عمر فشار دشمن سپری شده است و هیچ حرکت، رسیدگی و برخوردی در قوه قصاییه صورت نمی‌گیرد.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه یادآور شد: قوه قضاییه با سند تحولی خود بنا بر این دارد که در مقابل کسانی که در اقتصاد و سیستم اجرایی کشور به هر صورتی خلل ایجاد می‌کنند، مقابله کند.

عبداللهی بیان کرد: باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند، مقابله شود و نظام جمهوری اسلامی و قوه قضاییه به لطف خدا و با سیاست‌های تحولی، کمر همت بسته تا افرادی که از باب نفسانیات و عدم فهم بنا بر این دارند که در نظام اجتماعی این کشور فساد ایجاد کنند، مقابله کند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: به سرقت بردن بیت‌المال، ضابطه‌مند عمل نکردن، رشوه دادن به قاضی و کارمند برای به انحراف کشاندن پرونده‌ها، اعمال نفوذ در پرونده‌های مطروحه قضایی و دور زدن قانون حرام است و نمی‌شود بعد از ۴۰ سال باز به نقطه‌ای بازگردیم که رابطه‌بازی و تبعیض وجود داشته باشد.

عبد اللهی افزود: نظام قضایی جمهوری اسلامی وظیفه خود می‌داند که از سرمایه‌گذار حمایت کند. نه می‌خواهد این خط باطل را اعلام کند که رسیدگی به برخی پرونده‌ها و برخورد با اشخاص به تولید آسیب رسانده و بر آن اثر منفی داشته، حتماً این بیان، بیان خائنانه است.

وی ابراز کرد: توقیف کشتی نفتی انگلستان بزرگترین محمل یاس دشمنان شده است و بخش عمده توفیق دشمن در مایوس کردن ملت به اندرون کشور باز می‌گردد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4712227/باید-با-افرادی-که-خون-مردم-را-در-شیشه-می-کنند-مقابله-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.