خانه » اخبار » باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود
باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود

باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند مقابله شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام علی عبداللهی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر، افزود: وقتی از مردم مشکلات‌شان را می‌پرسند اغلب آنان بیکاری، گرانی و مشکلات معیشتی را بیان می‌کنند.

وی با بیان اینکه برطرف کردن مشکلات معیشتی و اشتغال از انتظارات مردم از مسئولان است، اظهار کرد: مسئولین باید برای حلی مشکلات مردم تلاش کنند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه گفت: زنجان استانی است که یک روز جولان‌گاه خوانین مختلف بوده که خیرات استان را به سمت خود می‌کشیدند و مردم نیز با بدبختی زندگی می‌کردند و با انقلاب اسلامی بساط طاغوت برچیده شد.

وی به مراسم‌های عزاداری امام حسین اشاره کرد و افزود: عمده‌ای از سوگواری امام حسین (ع) که تبلور بیشتری دارد، برپایی مکتب‌های عزاداری است و همه ما اعتقاد داریم که دانشگاه تعلیم سیدالشهدا دانشگاهی است که از پذیرش هیچ عضوی امتناع نمی‌کند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه تسلیم شدن در معنای واقعی ولایت، موجب پیموده شدن راه‌های چندین صد ساله در یک زمان بسیار کوتاه می‌شود، افزود: کسانی در این مکتب‌خانه اعتلا پیدا می‌کنند که فهم واقعی نسبت به قیام سیدالشهدا را در همه عرصه‌ها زندگی با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده‌اند.

عبداللهی ابراز کرد: به برکت انقلاب، در حال حاضر استان زنجان به نقطه‌ای رسیده است که در بعضی شاخص‌ها بالاتر از سایر مناطق کشور قرار دارد.

وی گفت: امروز آخرین مرحله نبوغ دشمن است و به لطف خداوند متعال در این دوره کوتاهی که از عمر فشار دشمن سپری شده است و هیچ حرکت، رسیدگی و برخوردی در قوه قصاییه صورت نمی‌گیرد.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه یادآور شد: قوه قضاییه با سند تحولی خود بنا بر این دارد که در مقابل کسانی که در اقتصاد و سیستم اجرایی کشور به هر صورتی خلل ایجاد می‌کنند، مقابله کند.

عبداللهی بیان کرد: باید با افرادی که خون مردم را در شیشه می‌کنند، مقابله شود و نظام جمهوری اسلامی و قوه قضاییه به لطف خدا و با سیاست‌های تحولی، کمر همت بسته تا افرادی که از باب نفسانیات و عدم فهم بنا بر این دارند که در نظام اجتماعی این کشور فساد ایجاد کنند، مقابله کند.

جانشین حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: به سرقت بردن بیت‌المال، ضابطه‌مند عمل نکردن، رشوه دادن به قاضی و کارمند برای به انحراف کشاندن پرونده‌ها، اعمال نفوذ در پرونده‌های مطروحه قضایی و دور زدن قانون حرام است و نمی‌شود بعد از ۴۰ سال باز به نقطه‌ای بازگردیم که رابطه‌بازی و تبعیض وجود داشته باشد.

عبد اللهی افزود: نظام قضایی جمهوری اسلامی وظیفه خود می‌داند که از سرمایه‌گذار حمایت کند. نه می‌خواهد این خط باطل را اعلام کند که رسیدگی به برخی پرونده‌ها و برخورد با اشخاص به تولید آسیب رسانده و بر آن اثر منفی داشته، حتماً این بیان، بیان خائنانه است.

وی ابراز کرد: توقیف کشتی نفتی انگلستان بزرگترین محمل یاس دشمنان شده است و بخش عمده توفیق دشمن در مایوس کردن ملت به اندرون کشور باز می‌گردد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4712227/باید-با-افرادی-که-خون-مردم-را-در-شیشه-می-کنند-مقابله-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.