خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ مفسدان اقتصادی دانه درشت نادیده گرفته نشوند
اخبار زنجان/ مفسدان اقتصادی دانه درشت نادیده گرفته نشوند

اخبار زنجان/ مفسدان اقتصادی دانه درشت نادیده گرفته نشوند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، آیت الله محمدابوالقاسم دولابی صبح امروز در دیدار علما، نخبگان و برگزیدگان استان زنجان با آیت الله رئیسی در زنجان با تاکید بر لزوم مبارزه با فساد اقتصادی افزود: برخورد قاطعانه قوه قضاییه با فساد روند خوبی را طی می کند و این امر باید تداوم یابد.

وی لزوم توجه به اولویت ها در مبارزه با فساد اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید در مبارزه با مفاسد اقتصادی و دانه درشت ها برخورد صورت بگیرد، متاسفانه در برخی مواقع به جای برخورد با دانه درشت ها، متخلفان درجه دو، سه و چهار محاکمه می شوند.

آیت الله دولابی در ادامه با اشاره به برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در باغ شهرها افزود: در چند ماه اخیر پرونده هایی در زمینه مبارزه با ساخت های غیرمجاز در باغ شهرها وجود داشت که در روند اجرا و برخورد با آنها متاسفانه به سراغ باغ شهرهایی رفتند که متعلق به افراد ضعیف و مستضعف بود.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری لزوم تعیین تکلیف پرونده های راکد را مورد تاکید قرار داد و افزود:  برخی از پرونده ها هنوز بعد از ۱۷ سال به نتیجه نرسیده اند و از حضرتعالی درخواست داریم نسبت به رفع این مشکلات عنایت و دستور ویژه داشته باشید.

دولابی با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری همواره نسبت به برخورد با مفسدین اقتصادی و فساد اقتصادی تاکید دارند افزود: متاسفانه توجه نکردن به هشدارهای مقام معظم رهبری باعث شد که شاهد فساد و سوءاستفاده در مقاطعی بودیم که خوشبختانه امروز برخورد قاطعانه اختلاس و فساد در کشور وجود دارد.

وی با تاکید بر لزوم تداوم در فرآیند ایجاد شده در مبارزه با فساد در کشور را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید به سازمان بازرسی قدرت و اختیارات ویژه داده شود و بازرسی ها و مبارزه با فساد تداوم پیدا کند.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با ابراز تاسف از اجرای سند ۲۰۳۰ در برخی مناطق کشور گفت: متاسفانه با وجود هشدارهایی که مقام معظم رهبری در خصوص این سند داده بودند در حال حاضر شاهد اجرای این سند در برخی نقاط کشور هستیم.

دولابی در ادامه به تخلف برخی از مدیران سابق استان زنجان در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: متاسفانه در انتخابات تخلفات بسیاری توسط مسئولان از جمله پنج نفر از استانداران در سطح کشور انجام شد اما حکم آنها اجرایی نشد که این امر موجب بروز تخلفات بیشتر می شود.

وی با عرض تسلیت ایام محرم افزود: هدف امام حسین (ع) فسادستیزی بود و انقلاب اسلامی ایران امتداد قیام امام حسین (ع) و فرهنگ علوی است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4711957/مفسدان-اقتصادی-دانه-درشت-نادیده-گرفته-نشوند

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.