خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ طرح نذر خون در زنجان انجام می شود
اخبار زنجان/ طرح نذر خون در زنجان انجام می شود

اخبار زنجان/ طرح نذر خون در زنجان انجام می شود

سیامک اسدی در گفتگو با خبرنگار «ابهرآنلاین» با بیان اینکه به مناسبت ماه محرم طرح نذر خون در پایگاه‌های انتقال خون استان زنجان انجام می‌شود، افزود: شهروندان می‌توانند با ثبت نام در سایت سازمان انتقال خون استان زنجان و یا مراجعه حضوری به مراکز اهدای خون، تاریخ و ساعت اهدای خون را مشخص کنند.

وی اظهار کرد: ماه محرم بهترین فرصت برای اهدای خون مستمر است و در این خصوص در ماه محرم سال گذشته اهدای خون نذری مستمر به خوبی اجرا شد و امسال هم با قوت بیشتری اجرا می‌شود.

مدیر کل انتقال خون استان زنجان با بیان اینکه فر هنگ سازی اهدای خون مستمر نیاز به زمان دارد اهدای خون یک سرمایه فرهنگی مهم است، گفت: باید اهدای خون در تمام طول سال مستمر باشد و تنها مختص ماه محرم و صفر نباشد.

اسدی ابراز کرد: به شهروندان توصیه می‌شود برای جلوگیری از شلوغی و ترافیک، اهدای خون را به شب‌های تاسوعا و عاشورا موکول نکنند و همکاران در انتقال خون استان زنجان به صورت دو شیفت آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت: فر آورده‌های خونی در فرایند مدت زمانی مشخص نگه‌داری شوند لذا توصیه می‌شود تا مردم در سامانه انتقال خون استان ثبت‌نام کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4710164/طرح-نذر-خون-در-زنجان-انجام-می-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.