خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ برای ۶۱ معتاد بهبود یافته اشتغال ایجاد کرده ایم
اخبار زنجان/ برای  ۶۱ معتاد بهبود یافته اشتغال ایجاد کرده ایم

اخبار زنجان/ برای ۶۱ معتاد بهبود یافته اشتغال ایجاد کرده ایم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، محمد محمدی قیداری ظهر سه شنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در محل استانداری زنجان، افزود: توانمندسازی معلولان استراتژی سازمان بهزیستی است و بهزیستی به توانمند کردن معلولان توجه جدی دارد.

وی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین نیازهای معلولان اشتغال است و ایجاد اشتغال برای این افراد با ارائه تسهیلات، کمک‌های بلاعوض و حمایت‌های دولتی به‌ویژه اجرای قانون سه درصدی اشتغال معلولان در دستگاه‌های دولتی و خصوصی است و در این میان بهزیستی به اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد هم تسهیلات پرداخت می‌کند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال جاری از ۳۴۸ معتاد بهبود یافته در استان زنجان که تحت پوشش بهزیستی بودند برای ۶۱ نفر اشتغال ایجاد شده و تسهیلات پرداخت شده بیش از یک میلیارد و ۲۶۱ میلیون تومان بوده است.

محمدی قیداری با بیان اینکه بهزیستی استان زنجان برای ایجاد زمینه‌های اشتغال برای بهبود یافتگان از اعتیاد تلاش می‌کند، افزود: برای پیشگیری از اعتیاد باید در تمام محیط‌های اجتماعی و محیط‌های مختلف کار شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان ادامه داد: مراکز متادون درمانی، مراکز درمان سرپایی و اقامتی تحت نظارت بهزیستی هستند و باید معتاد بیمار تلقی شود.

محمدی قیداری گفت: در محله‌های شهری و روستایی آموزش‌های متعددی برای پیشگیری از اعتیاد توسط بهزیستی انجام می‌شود و تاکنون هم خروجی خوبی داشته است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4710123/برای-۶۱-معتاد-بهبود-یافته-اشتغال-ایجاد-کرده-ایم

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.