خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ تیم ژیمناستیک پسران خراسان‌ رضوی قهرمان استعدادهای برتر ورزشی شد
اخبار زنجان/ تیم ژیمناستیک پسران خراسان‌ رضوی قهرمان استعدادهای برتر ورزشی شد

اخبار زنجان/ تیم ژیمناستیک پسران خراسان‌ رضوی قهرمان استعدادهای برتر ورزشی شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سرپرست هیئت ژیمناستیک استان زنجان بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه اختتامیه مسابقات ژیمناستیک دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور، در جمع خبرنگاران گفت: تیم ژیمناستیک پسران خراسان‌رضوی عنوان قهرمانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور را که در زنجان برگزار شد، از آن خود کرد.

علی فرامرزلو با اشاره به اینکه زنجان میزبان ۹۱ ورزشکار بود که در قالب ۲۰ تیم با هم به رقابت پرداختند، افزود: خوشبختانه میزبانی شایسته‌ای از سوی زنجان در این دوره از مسابقات به عمل آمد و در پایان، شاهد معرفی نفرات برتر بودیم.

وی ادامه داد: بعد از خراسان‌رضوی که مقام قهرمانی ژیمناستیک هنری پسران را از آن خود کرد، تیم تهران بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و تیم‌های مازندران به همراه البرز نیز عناوین بعدی را به خود اختصاص دادند.

فرامرزلو با یادآوری اینکه واگذاری میزبانی هفت رشته ورزشی به زنجان، حاکی از زیرساخت‌های مطلوب این استان در برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی است، تصریح کرد: علاوه بر بخش تیمی، ورزشکاران برتر در بخش قهرمان قهرمانان نیز معرفی شدند که امیرمحمد رحمانی‌فر از خراسان‌رضوی با کسب بالاترین امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان زنجان در خصوص سایر نفرات برگزیده بخش قهرمان قهرمانان مسابقات ژیمناستیک دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در زنجان اظهار کرد: علی اسدی از تهران عنوان نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد و «ابهرآنلاین»شاد دستوارد از خراسان‌رضوی به همراه ابوالفضل نیکخو از مازندران در جایگاه بعدی ایستادند.

به گفته فرامرزلو، در این دوره از رقابت‌ها استان‌های آذربایجان‌شرقی و غربی، مازندران، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، خراسان‌رضوی، شمالی و جنوبی، همدان، هرمزگان، لرستان، کرمان، گیلان، مرکزی، کردستان، گلستان، قم، زنجان، البرز، خوزستان، اردبیل، قزوین، تهران، توابع تهران، ایلام و اصفهان حضور داشتند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4709442/تیم-ژیمناستیک-پسران-خراسان-رضوی-قهرمان-استعدادهای-برتر-ورزشی

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.