خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ زیرساخت های استان زنجان برای میزبانی رقابت های کاراته مطلوب است
اخبار زنجان/ زیرساخت های استان زنجان برای میزبانی رقابت های کاراته مطلوب است

اخبار زنجان/ زیرساخت های استان زنجان برای میزبانی رقابت های کاراته مطلوب است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، محسن سهندی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل هیئت کاراته استان زنجان گفت: یکی از رشته‌هایی که زنجان میزبانی آن را در این دوره از مسابقات بر عهده داشت، رشته کاراته در بخش دختران بود.

وی با یادآوری اینکه این رقابت‌ها در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد و ورزشکاران در دو بخش کاتا و کومیته به مصاف هم رفتند، تصریح کرد: خوشبختانه دختران نونهال و نوجوان زنجانی در این دوره از رقابت‌ها عملکرد قابل قبولی داشته و موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

رئیس هیئت کاراته استان زنجان با اشاره به اینکه تیم کاراته دختران زنجان در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان توانست عنوان ششمی را در جدول رده‌بندی از آن خود کند، ادامه داد: تیم ایلام با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد.

سهندی با بیان اینکه تیم‌های گیلان و کرمانشاه نیز به ترتیب با کسب ۲ مدال طلا و یک برنز و یک مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز جایگاه‌های دومی و سومی را به دست آوردند، اظهار کرد: میزبانی زنجان در این دوره از مسابقات را باید به فال نیک گرفت؛ چراکه باعث شد ورزشکاران استان تجربه رقابت تنگاتنگ با سایر ورزشکاران را کسب کنند.

رئیس هیئت کاراته استان زنجان با تاکید بر اینکه برگزاری این المپیاد فرصت ارزشمندی است تا استعدادهای برتر ورزشی در رشته‌های مختلف شناسایی شود، گفت: در رقابت‌هایی که پیش رو داشتیم، آیدا طاهری در کومیته وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، نرگس جعفری در کومیته وزن به اضافه ۵۵ کیلوگرم و مهدیه مرادی در کومیته وزن منهای ۴۷ کیلوگرم به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز را برای زنجان به ارمغان آوردند.

سهندی گفت: زیرساخت‌های استان زنجان برای میزبانی رقابت‌های کاراته مطلوب است و استعدادهای خوبی در رشته کاراته در استان وجود دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4708688/زیرساخت-های-استان-زنجان-برای-میزبانی-رقابت-های-کاراته-مطلوب-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.