خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ حمایت از سرمایه‌گذار و بخش خصوصی وظیفه‌ای برای دولت‌ها است
اخبار زنجان/ حمایت از سرمایه‌گذار و بخش خصوصی وظیفه‌ای برای دولت‌ها است

اخبار زنجان/ حمایت از سرمایه‌گذار و بخش خصوصی وظیفه‌ای برای دولت‌ها است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر یکشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، افزود: اقدامات خوبی در حضور وزرا برای استان زنجان انجام‌شده که امیدواریم به زودی نتایج آن مشاهده شود.

وی اظهار کرد: به زودی نتایج فعالیت‌های اتفاق افتاده در هفته دولت به سمع و نظر مردم می‌رسد.

استاندار زنجان بر توجه ویژه بر صنعت سرب و روی زنجان تاکید کرد و گفت: باید این توجه به صنعت سرب و روی زنجان بر اساس اقتضای زمانی و شرایط کشور باشد.

حقیقی به مصوبه‌هایی از کارگروه ستاد تسهیل که اجرایی نشده اشاره کرد و گفت: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان موظف است تا هفته دیگر لیستی از مصوبات اجرا نشده را تهیه کند.

وی ابراز کرد: مدیرانی که این مهم در حوزه آن‌ها اجرایی نشده را معرفی کند تا در جلسه‌ای این مصوبات تعیین‌تکلیف شود.

استاندار زنجان گفت: در اجرای پروژه‌ها و مصوبات اقتصادی باید تبعات اجتماعی مورد توجه قرار گیرد که این مهم در رابطه با تعیین منطقه مرصع برای دپو پسماند روی نیز صادق است و باید همه جوانب یک امر پیش از اجرای آن سنجیده شود.

حقیقی تصریح کرد: اختلاف‌نظر بین بخش خصوصی و بخش دولتی در رابطه با پسماندهایی که در حال حاضر وجود دارد، مالکیت این پسماندها است و حل این مشکل دو راهکار دارد که یکی سپردن حل مشکل به قانون است.

وی به خاک انگوران اشاره کرد و افزود: برای رفع مشکل خاک انگوران، با معاون وزیر صحبت و مصوبه شورای تأمین دریافت شده و نیاز است که برای حل این مشکل، وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان زنجان سفر کند.

استاندار زنجان حمایت از سرمایه‌گذار و بخش خصوصی را وظیفه‌ای برای دولت‌ها اعلام کرد و افزود: خوشبختانه در استان زنجان و در راستای حمایت از سرمایه‌گذار و بخش خصوصی اقدامات مناسبی انجام شده و تسهیلات خوبی ارائه شده است.

حقیقی گفت: در سفر اخیر مدیرعامل یکی از بانک‌ها ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی پرداخت شد و علاوه بر آن نیز ۱۳ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی دریافت شد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4708327/حمایت-از-سرمایه-گذار-و-بخش-خصوصی-وظیفه-ای-برای-دولت-ها-است

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.