خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ابلاغ شیوه‌نامه نحوه جابه‌جایی زائران در اربعین حسینی
اخبار زنجان/ ابلاغ شیوه‌نامه نحوه جابه‌جایی زائران در اربعین حسینی

اخبار زنجان/ ابلاغ شیوه‌نامه نحوه جابه‌جایی زائران در اربعین حسینی

به گزارش خبرگزاری «ابهرآنلاین» و به نقل از اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، داریوش باقرجوان در نشست با انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان حمل و نقل مسافر استان زنجان با بیان اینکه ارتقای سطح خدمات و ایمنی، دو عامل مهم و تاثیرگذار در حمل و نقل عمومی مسافر به‌شمار می‌رود، افزود: اگر بخواهیم مردم را به استفاده از حمل و نقل عمومی تشویق کنیم باید سطح خدمات و ایمنی این بخش را ارتقا بخشیم.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: از مهم‌ترین موضوعاتی که در حال بررسی و پیگیری آن‌ها هستیم، رعایت همه حقوق مسافران در سفر با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای است. در سیستم حمل و نقل جاده‌ای، شرکت‌های مسافربری، رانندگان اتوبوس و پرسنل داخلی ناوگان در قبال مسافران خود مسئولیت‌هایی دارند و موظف به رعایت مقررات و مسئولیت‌هایی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به ساماندهی توشه همراه و غیرهمراه مسافران اشاره کرد.

باقرجوان با اشاره به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی، تاکید کرد: به زودی شیوه‌نامه نحوه برگزاری اربعین سال‌جاری و جابه‌جایی زائران اباعبدالله‌الحسین (ع) در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تدوین و به همه ادارات ابلاغ خواهد شد و امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال شاهد ارائه خدمات بهتر به زائران باشیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4707837/ابلاغ-شیوه-نامه-نحوه-جابه-جایی-زائران-در-اربعین-حسینی

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.