خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ افزایش بیمه ورزشی برای درآمدزایی نیست
اخبار زنجان/ افزایش بیمه ورزشی برای درآمدزایی نیست

اخبار زنجان/ افزایش بیمه ورزشی برای درآمدزایی نیست

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، غلامرضا نوروزی ظهر یکشنبه در مجمع انتخابات هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، از هیئت پزشکی ورزشی زنجان به عنوان یکی از هیئت‌های فعال در سطح کشور یاد کرد و گفت: بی‌شک، آماری که امروز این هیئت ارائه داد، بیانگر تلاش‌های وافری است که در طول یک سال گذشته انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه یکی از رموز موفقیت هیئت‌های ورزشی در استان‌ها، برخورداری از ظرفیت نیروی انسانی توانمند است که خوشبختانه هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان از این ظرفیت برخوردار بوده است، افزود: بی‌تردید همه هیئت‌های ورزشی در سراسر کشور با مشکلات و دغدغه‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اینکه بتوان در چنین شرایطی عملکرد قابل‌قبولی ارائه داد، حاکی از تلاش مجدانه بوده است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با یادآوری اینکه زنجان جزو استان‌هایی است که به لحاظ برخوداری از تعداد ورزشکاران بیمه شده، نباید انتظار زیادی از آن داشت، تصریح کرد: اما با این وجود خدماتی که هیئت پزشکی ورزشی استان به ورزشکاران و قهرمانان خود در طول یک سال گذشته ارائه کرده، حاکی از آن است که خدمات قابل قبولی در این حوزه به ورزشکاران ارائه شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه یکی از معیارهای فدراسیون برای سنجش عملکرد هیئت‌های استانی، برخورداری از کلینیک‌های پزشکی ورزشی و ارائه خدمات به ورزشکارانی است که به این مراکز مراجعه می‌کنند، ادامه داد: چهار سال پیش موضوع تمرکززدایی و توانمندسازی را به عنوان یک رویکرد جدی مطرح کردیم و امروز شاهد تحقق این موضوع در استانی چون زنجان هستیم.

وی با یادآوری اینکه مراجعه ورزشکاران ملی و قهرمانان به کلینیک‌های پزشکی ورزشی در استان‌ها حاکی از ایجاد ظرفیت‌های بالقوه در استان‌ها بوده است، اظهار کرد: برای اینکه بتوان این عملکرد و ارائه خدمات را به لحاظ کمی و کیفی ارتقا بخشید، لازم است هیئت‌های پزشکی ورزشی در استان‌ها ارتباط تنگاتنگ و تعامل سازنده‌ای را با ارگان‌ها و نهادهای مختلف داشته باشند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه بی‌شک بالا بردن آمار ورزشکاران بیمه شده، یکی از ملزومات به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: هدف ما از بالا بردن این آمار، درآمدزایی نیست، بلکه به دنبال ارائه خدمات بهتر به ورزشکاران و قهرمانان در حوزه کلینیک‌های پزشکی ورزشی هستیم.

گفتنی است، در مجمع انتخابات هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان، صدیقه دهنایی به عنوان تنها کاندیدای حاضر در مجمع توانست با کسب ۱۸ رأی برای دومین دوره متوالی ریاست هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان را در دست بگیرد. وی در ۲۹ «ابهرآنلاین»ماه سال ۹۴ در اولین دوره حضور خود به عنوان رئیس این هیئت از سوی اعضای مجمع انتخاب شده بود. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4708274/افزایش-بیمه-ورزشی-برای-درآمدزایی-نیست

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.