خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ عنوان قهرمانی غرب آسیا را تکرار کردیم
اخبار زنجان/ عنوان قهرمانی غرب آسیا را تکرار کردیم

اخبار زنجان/ عنوان قهرمانی غرب آسیا را تکرار کردیم

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، غلامرضا باقری ظهر شنبه در حاشیه استقبال از مدال‌آور زنجانی رقابت‌های بدمینتون غرب آسیا که در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه تیم‌ملی بدمینتون زیر ۱۵ سال و زیر ۱۷ سال ایران عنوان قهرمانی را به دست آورد، افزود: خوشبختانه عملکرد خوب این تیم باعث تکرار قهرمانی که سال گذشته در بیروت لبنان به دست آمده بود، شد.

وی با بیان اینکه دومین دوره مسابقات بدمینتون زیر ۱۵ سال و زیر ۱۷ سال غرب آسیا در دو بخش انفرادی و دونفره برگزار شد، تصریح کرد: عملکرد ملی‌پوشان ایران در هر دو بخش رضایت‌بخش بود و تلاش ورزشکاران منجر به کسب ۴ مدال طلا، یک نقره و یک برنز در بخش پسران شد که این مهم زمینه قهرمانی مجدد تیم‌ملی ایران را فراهم کرد.

سرمربی تیم‌ملی بدمینتون نوجوانان ایران با اشاره به نتایجی که ورزشکاران در این دوره از مسابقات کسب کردند، ادامه داد: در بخش انفرادی زیر ۱۵ سال، علی حیاتی از کرمانشاه در جایگاه نخست ایستاد و پارسا الوندی از کرمانشاه عنوان دومی را از آن خود کرد. این ورزشکاران در بخش دونفره نیز حائز رتبه اول شدند.

باقری ادامه داد: در بخش انفرادی زیر ۱۷ سال نیز نیما رستم‌پور از تهران بر سکوی قهرمانی ایستاد و محسن معصومی از زنجان نیز حائز رتبه سوم شد. این دو ورزشکار نیز در بخش دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4707203/عنوان-قهرمانی-غرب-آسیا-را-تکرار-کردیم

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.