خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ واگذاری منطقه گاوازنگ نظام‌مند باشد
اخبار زنجان/ واگذاری منطقه گاوازنگ نظام‌مند باشد

اخبار زنجان/ واگذاری منطقه گاوازنگ نظام‌مند باشد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، علیرضا اورنگی ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات حوزه امور اراضی استان زنجان در محل استانداری زنجان ، بابیان اینکه با واگذاری منطقه گردشگری گاوازنگ به شهرداری زنجان موافق هستیم، افزود: این موافقت و رضایت‌مندی ازآن‌جهت است که ظرفیت‌های بالقوه‌ای در منطقه گردشگری گاوازنگ وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه در واگذاری منطقه گردشگری گاوازنگ، نظارت دولت به‌عنوان حسن انجام کار از ضروریات است، ادامه داد: فراموش نکنیم که علاوه بر نظارت دقیق دولت در واگذاری منطقه گردشگری گاوازنگ به شهرداری، موارد دیگری از جمله حل مشکلات این پروژه از طریق شورای عالی شهرسازی، از الزامات این واگذاری است.

رئیس سازمان امور اراضی کشور در ادامه با یادآوری اینکه اگر به دنبال سرمایه‌گذاری نظام‌مند در این پروژه هستیم، حتماً باید این مهم با اخذ مصوبه از طریق شورای عالی شهرسازی انجام شود، تصریح کرد: همچنین برای پروژه مذکور باید مشاور تعیین شود که این مهم باید مسیر قانونی خود را طی کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان نیز در این جلسه منطقه گردشگری گاوازنگ ۷۵ هکتار بوده و دارای ۱۴ قطعه است که هرکدام از این قطعه‌بندی‌ها دارای پروژه‌های خاصی هستند، اظهار کرد: گاوازنگ را همیشه به‌عنوان منطقه گردشگری زنجان می‌شناسیم.

«ابهرآنلاین»داد سلطانی با یادآوری اینکه مجموعه گردشگری گاوازنگ به سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان واگذارشده است، گفت: اگر خواهان تسریع در روند توسعه این مجموعه هستیم، باید واگذاری گاوازنگ به شهرداری را محقق کنیم.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4706992/واگذاری-منطقه-گاوازنگ-نظام-مند-باشد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.