خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ پروژه گاوازنگ تا ۲ هفته آینده تعیین تکلیف شود
اخبار زنجان/ پروژه گاوازنگ تا ۲ هفته آینده تعیین تکلیف شود

اخبار زنجان/ پروژه گاوازنگ تا ۲ هفته آینده تعیین تکلیف شود

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات حوزه امور اراضی استان زنجان که با حضور رئیس سازمان امور اراضی کشور برگزار شد، با تاکید بر اینکه موافق واگذاری مجموعه گردشگری گاوازنگ به شهرداری هستیم، افزود: این اتفاق باید از ابتدا رخ می‌داد، به همین خاطر معتقدیم واگذاری مجموعه گاوازنگ به سازمان همیاری شهرداری‌های استان، امر اشتباهی بود.

وی با یادآوری اینکه سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان در سال ۷۵ موافقت واگذاری ۱۰۰ هکتار را از این مجموعه اخذ می‌کند، تصریح کرد: این واگذاری به سازمان مذکور در راستای ایجاد بستری برای عرصه‌های مختلف، از جمله گردشگری، ورزشی، خانوادگی و نیز برگزاری جشنواره‌های مختلف صورت گرفته بود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه با هر تخلفی که در این حوزه اتفاق افتاده باشد، به شدت برخورد خواهد شد، ادامه داد: مجموعه گردشگری گاوازنگ از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در حوزه‌های مختلف برخوردار است، به همین خاطر اعتقاد راسخ به این مهم داریم که می‌توان سرمایه‌گذاری‌های خوبی در این زمینه انجام داد.

حقیقی با اشاره به اینکه تجربه نشان داده است که در منطقه گردشگری گاوازنگ می‌توان برنامه‌های متنوع کشوری و استانی را در طول سال برگزار کرد، افزود: اگر قرار باشد در این مجموعه شاهد رخ دادن اتفاقات خوب باشیم، مردم نیز باید در این اتفاقات سهیم بوده و حق آنان نادیده گرفته نشود، از طرفی پیشنهاد می‌کنیم طرحی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است به صورت یک بسته باشد.

وی با تاکید بر اینکه تا ۲ هفته آینده باید موضوع گاوازنگ و طرح‌هایی که قرار است در این مجموعه اتفاق بیفتد، تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: یکی از اقداماتی که قرار است به واسطه واگذاری مجموعه گردشگری گاوازنگ به شهرداری انجام شود، تشکیل کمیته‌ای برای واگذاری این مجموعه به شهرداری است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4707137/پروژه-گاوازنگ-تا-۲-هفته-آینده-تعیین-تکلیف-شود

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.