خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ترویج فرهنگ خدمت‌رسانی از اهداف مهم جشنواره شهید رجایی است
اخبار زنجان/  ترویج فرهنگ خدمت‌رسانی از اهداف مهم جشنواره شهید رجایی است

اخبار زنجان/ ترویج فرهنگ خدمت‌رسانی از اهداف مهم جشنواره شهید رجایی است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، شهرام طهماسبی ظهر دوشنبه در جشنواره شهید رجایی در محل همایش‌های بین‌المللی روزبه زنجان، افزود: بهبود ارائه خدمات توسط دستگاه‌ها ی اجرایی مورد توجه جشنواره  شهید رجایی است.

وی اظهار کرد: ارزیابی جشنواره شهید رجایی فقط بخش کوچکی از نظام ارزیابی دستگاه‌ها توسط دولت است و باید در این جشنواره همه جوانب فعالیت دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی قرار گیرد. 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان به محدودیت‌های دولت برای ارزیابی دستگاه‌ای اجرایی اشاره کرد و گفت: بخشی از عملکرد دستگاه‌هاموردبررسی قرار می‌گیرد و باید نظام اداری مشخص شود. 

طهماسبی تأکید کرد: در جشنواره شهید رجایی شاخص‌های عمومی و اختصاصی در نظر گرفته‌شده و در هر بخش یک هزار امتیاز به دستگاه‌های اجرایی  داده می‌شود. 

وی  ترویج فرهنگ خدمت‌رسانی  را یکی از مهم‌ترین اهداف جشنواره شهید رجایی اعلام کرد و گفت: پرهیز از کار فردی و توجه به فعالیت گروهی مهم‌ترین اولویت این جشنواره است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان ابراز کرد: افزایش انضباط اداری و هزینه کرد منابع مالی هدف این جشنواره است. 

طهماسبی برشناسایی نقاط ضعف و قوت جشنواره شهید رجایی تأکید کرد و افزود: جشنواره شهید رجایی از زمان آغاز تا به امروز روند خوبی را پشت سر گذاشته  است.

وی ابراز کرد: در  ارزیابی‌ها، میزان وفق پذیری دستگاه‌ها با قوانین و رویه‌های ابلاغی باید موردبررسی قرار گیرد که این مهم محقق شده است.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4702681/ترویج-فرهنگ-خدمت-رسانی-از-اهداف-مهم-جشنواره-شهید-رجایی-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.