خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۱۰ فیلم کودک و نوجوان در سینما روشای زنجان اکران شد
اخبار زنجان/  ۱۰ فیلم کودک و نوجوان در سینما روشای زنجان اکران شد

اخبار زنجان/ ۱۰ فیلم کودک و نوجوان در سینما روشای زنجان اکران شد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فاطمه کرباسی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان، از اکران فیلم‌های  سی و  دومین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در استان زنجان خبر داد و افزود: اکران تعدادی از فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان از دوم شهریورماه در زنجان آغازشده است. 

وی اظهار کرد: ۱۰ فیلم کودک و نوجوان داخلی و خارجی فیلم‌های سی و  دومین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان تاچهارم شهریورماه در سینما روشا شهر زنجان اکران شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: باید میزان برخورداری مردم استان  زنجان از ظرفیت بالقوه سینما باید افزایش یابد و در این میان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برتوسعه فضای سینما بسیار تأکید دارد. 

کرباسی از فعالیت ۳۹ آموزشگاه آزاد هنری در استان زنجان خبر داد و تأکید کرد : استان زنجان در بحث تعداد آموزشگاه های آزاد هنری جایگاه بسیار خوبی را در سطح کشور دارد. 

وی  گفت: خوشبختانه  مردم استان زنجان ارتباط‌ خوبی را با سینما  و هنر برقرار کرده اند و این نشان می‌دهد که اقدامات خوبی در این زمینه انجام‌شده است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از فعالیت ۹ مرکز فرهنگی و هنری در استان زنجان خبر داد و ابراز کرد: این استان ٣٣٩ باب کانون فرهنگی و هنری و ٨ فرهنگسرا و مجتمع فرهنگی و هنری  دارد.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4702033/۱۰-فیلم-کودک-و-نوجوان-در-سینما-روشای-زنجان-اکران-شد

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.