خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اهتمام به مسائل اجتماعی و فرهنگی رویکرد شهرداری باشد
اخبار زنجان/ اهتمام به مسائل اجتماعی و فرهنگی رویکرد شهرداری باشد

اخبار زنجان/ اهتمام به مسائل اجتماعی و فرهنگی رویکرد شهرداری باشد

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، خدابخش مرادی‌نافچی  ظهر یکشنبه در آیین افتتاح پارک گل ساز گل شهر کاظمیه زنجان که در دومین روز از هفته دولت به بهره‌برداری رسید، با تأکید بر اینکه امروز در برهه‌ای قرار داریم که جوامع شهری نیازهای مختلفی داشته و اهتمام به تأمین و تقویت این نیازها باید در رأس امور قرار گیرد، افزود: یکی از راهکارهای مرتفع کردن این نیازها، ایجاد و توسعه فضاها و پارک‌های شهری است.

وی با اشاره به اینکه توسعه پارک‌های شهری باعث ارتقای سلامت خانواده و ایجاد نشاط و شادی در بین جوامع شهری می‌شود، تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که وظایف کنونی شهرداری و شوراها تنها عمرانی نیست چراکه در برهه کنونی باید برای مرتفع کردن نیازهای مختلف جوامع شهری، مسائل اجتماعی و فرهنگی را در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرارداد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان بر کیفی سنجی فضاهای سبز شهری تأکید کرد و افزود: باید به این امر مهم ویژه توجه شود چرا که در ارتقای سلامتی مردم نقش بسیار مهمی دارد. 

مرادی نافچی افزود:  از شهرداری درخواست داریم برای  توسعه فضای سبز در شهر زنجان برنامه‌ریزی مدون را موردتوجه قرار دهد. 

وی توسعه فضای سبز را وظیفه‌ای همگانی عنوان کرد و گفت: سلامت جامعه نیازمند فضای سبز است و حق مردم است که از فضای سبز کافی استفاده کنند. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4701448/اهتمام-به-مسائل-اجتماعی-و-فرهنگی-رویکرد-شهرداری-باشد

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.