خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ توسعه زیرساخت‌های شهری از رویکردهای شورای شهر پنجم است
اخبار زنجان/ توسعه زیرساخت‌های شهری از رویکردهای شورای شهر پنجم است

اخبار زنجان/ توسعه زیرساخت‌های شهری از رویکردهای شورای شهر پنجم است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، سجاد خدایی ظهر یکشنبه در آئین افتتاح پارک گل سار در محل گل شهر کاظمیه زنجان، با یادآوری اینکه یکی از امکاناتی که در این پارک وجود دارد، بحث تبدیل ضلع شمالی آن به کاربری آموزشی است، افزود: این کاربر عهده آموزش‌وپرورش است که متأسفانه تا به امروز اقدامی در این زمینه انجام‌نشده و اگر این روند ادامه داشته باشد، زمین موردنظر به شهرداری تحویل داده خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه توجه به تقویت و توسعه زیرساخت‌های شهری، یکی از رویکردها و سیاست‌گذاری‌های شورای پنجم در شهر زنجان است، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که شورای اسلامی شهر زنجان در دوره پنجم در اولویت کاری خود قرارداد، موضوع رساندن سرانه بودجه به میانگین کشوری بود که این مهم در دستور کار قرار گرفت.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به برنامه‌های مجموعه شهری برای توسعه فضای سبز در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: فضای کناری پارک گل سار دارای یک فضای باز است که می‌توان از آن استفاده خوبی کرده و مردم استفاده کنند. 

خدایی ابراز کرد: با توجه به پایین بودن سرانه‌های آموزشی درخواست داریم استانداری و معاونت عمرانی پیگیری لازم را دراین‌باره انجام دهند و این فضا برای توسعه فرهنگی استفاده شود. 

وی تصریح کرد: برنامه شهرداری برای این منطقه ایجاد یک مکان فرهنگی همانند فرهنگسرا است و در توسعه فرهنگی این منطقه هم بسیار مؤثر است. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4701456/توسعه-زیرساخت-های-شهری-از-رویکردهای-شورای-شهر-پنجم-است

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.