خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ افتتاح و بهره‌برداری ۴۸۵ طرح عمرانی طی هفته دولت در زنجان
اخبار زنجان/  افتتاح و بهره‌برداری ۴۸۵ طرح عمرانی طی هفته دولت در زنجان

اخبار زنجان/ افتتاح و بهره‌برداری ۴۸۵ طرح عمرانی طی هفته دولت در زنجان

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، «ابهرآنلاین»داد سلطانی شامگاه شنبه در حاشیه آغاز به کارنمایشگاه هفته دولت در محل منطقه تفریحی و گردشگری گاوازنگ شهر زنجان از افتتاح و بهره‌برداری و یا کلنگ زنی ۴۸۵ طرح عمرانی طی هفته دولت در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد ۴۷۱ طرح طرح‌هایی هستند که در این هفته افتتاح و یا به بهره‌برداری می‌رسد. 

وی اظهار کرد: برای این تعداد طرح قابل‌افتتاح بیش از ۳۳۱ میلیارد تومان هزینه شده است. 

معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: برای طرح‌هایی که  در هفته کلنگ زنی می‌شود ۵۸۳ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است و درمجموع ۹۱۴ میلیاردتومان برای ۴۸۵ طرح هزینه شده است. 

سلطانی تأکید کرد: از ۴۸۵ پروژه ۱۸۱ پروژه با ۶۲۰ میلیون تومان اعتبار مربوط به دستگاه‌های عمرانی است و  ۵۹  پروژه با ۲۶۴ میلیارد تومان در حوزه شهرداریهای استان است. 

معاون امور عمرانی استاندار زنجان افزود: در هفته دولت سال گذشته ۳۸۷ میلیارد تومان پروژه افتتاح و به بهره‌برداری رسید ولی امسال ۹۱۴ میلیارد تومان برای افتتاح پروژه‌ها هزینه شده که این رقم امسال سه برابر شده است. 

سلطانی با بیان اینکه در هفته دولت تنها ۱۴ پروژه کلنگ زنی می‌شود و بسیارکم است، افزود: طی هفته دولت امسال طرح‌های قابل‌افتتاح و بهره‌برداری بسیار بزرگ  هستند و تحول بسیار خوبی در استان ایجاد می‌شود. 

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4700924/افتتاح-و-بهره-برداری-۴۸۵-طرح-عمرانی-طی-هفته-دولت-در-زنجان

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.