خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت با حضور چند وزیر
اخبار زنجان/ افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت با حضور چند وزیر

اخبار زنجان/ افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت با حضور چند وزیر

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی شامگاه شنبه در حاشیه آغاز به کارنمایشگاه هفته دولت در محل منطقه تفریحی و گردشگری گاوا زنگ شهر زنجان از حضور چند وزیر و معاون رئیس‌جمهور در استان طی هفته دولت برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های این هفته خبر داد و گفت: خوشبختانه همه برنامه‌ریزی‌ها برای حضور مقامات ارشد کشوری در استان برای حضور در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های هفته دولت اتخاذ شده است.

وی با تاکید بر اینکه هفته دولت فرصت مغتنم و طلایی برای بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید به مردم است، افزود: نمایشگاه هفته دولت در حالی آغاز به کار کرده است که پیش از این شاهد برگزاری دومین جشنواره ملی روستا در مجموعه ائل‌داغی زنجان بودیم. از طرفی بعد از این جشنواره نیز جشنواره اقوام و عشایر در زنجان برگزار شد تا مردم استان با اقوام مختلف ایرانی از نزدیک آشنا شوند.

استاندار زنجان با بیان اینکه برگزاری بیست و چهار روز برنامه فرهنگی در قالب جشنواره‌های مختلف، فرصت ارزشمندی بود که توانست ظرفیت‌های استان و سایر استان‌ها را در قالب این جشنواره‌ها معرفی کند، ادامه داد: نمایشگاهی که پیش رو داریم، نمایشگاه هفته دولت بوده و باید از این فرصت در راستای معرفی عملکرد و دستاوردهای دستگاه‌های دولتی به مردم استفاده کنیم.

حقیقی با یادآوری اینکه در مجموع برای امسال ۸۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۳۴۰میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: وقتی عملکرد دستگاه‌های دولتیبه درستی به سمع و نظر مردم برسد، این مهم باعث خواهد شد تا مردم نیز مسائل را موشکافانه دنبال کرده و برای رفع مشکلات و دغدغه‌ها، ایده پردازی کنند که این خود تأثیر زیادی در رفع مشکلات خواهد داشت.

استاندار  زنجان با اشاره به وضعیت پروژه‌هایی که قرار است طی هفته دولت در استان افتتاح و یا کلنگ زنی شود، خاطرنشان کرد: تعداد پروژه‌هایی که برای هفته دولت امسال در نظر گرفته شده، ۵۰۷ پروژه در سطح خرد و کلان بوده و میزان حجم سرمایه‌گذاری برای این تعداد پروژه در استان نیز بالغ بر ۱۰ هزار و ۶۶ میلیاردتومان است.

به گفته حقیقی در هفته دولت، زنجان میزبان چند وزیر از جمله وزیر نیرو و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون رئیس‌جمهور و نیز مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خواهد بود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4700920/افتتاح-و-کلنگ-زنی-پروژه-های-هفته-دولت-با-حضور-چند-وزیر

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.