خانه » اخبار » طرح های بزرگ صنعتی در استان زنجان اجرا می شود
طرح های بزرگ صنعتی در استان زنجان اجرا می شود

طرح های بزرگ صنعتی در استان زنجان اجرا می شود

به  گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، فتح‌الله حقیقی قبل از ظهر شنبه در دیدار با خانواده شهید معصومی که در جریان سفر به شهرستان ابهر انجام شد، بابیان اینکه امروز زمانی است که دشمنی آمریکا با ایران اسلامی به اوج خود رسیده و این موضوع را می‌توان در بخش‌های مختلف جامعه به عینه دید، افزود: آنچه مسلم است، این است که آمریکا و حامیانش در طول چهار دهه گذشته، اعتقادات مردم را به انحای مختلف نشانه گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و حامیانش روزبه‌روز در جهان منزوی‌تر شده و در بین جوامع مختلف جایگاه خود را ازدست‌رفته می‌بینند، ادامه داد: اوج کینه‌توزی آمریکا با ایران اسلامی را می‌توان از ناامن کردن منطقه با به راه انداختن جنگ در کشورهایی چون عراق، سوریه، یمن، افغانستان و … به عینه دید.

استاندار زنجان در ادامه با تأکید بر اینکه دولت هیچ‌گاه خود را از مردم جدا ندانسته و تلاش کرده است پا به‌پای آحاد مختلف جامعه در همه عرصه‌ها حضور پررنگ و تاثیرگذاری داشته باشد، تصریح کرد: وقتی تاریخ انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم، می‌بینیم که دولت، شهدای گران‌قدری چون شهید رجایی و شهید باهنر را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

حقیقی با بیان اینکه خانواده دولت با مردم در همه عرصه‌ها همراه بوده و هیچ‌گاه جدای از ملت نبوده است، اظهار کرد: شواهد حاکی از آن است که کار کردن در شرایط فعلی و هجمه‌هایی که علیه ایران اسلامی وجود دارد، بسیار سخت و دشوار است اما بااین‌وجود، همه تلاش مسئولان در راستای خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به مردم است.

استاندار زنجان گفت: گام های بزرگی در بخش های مختلف برای توسعه استان برداشته شده و طرح های بزرگ صنعتی در استان زنجان  اجرا می شود.

حقیقی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت و برنامه‌هایی که قرار است در این هفته به اجرا گذاشته شود، افزود: در این هفته که به هفته دولت مزین شده است، شاهد کلنگ زنی و افتتاح پروژه‌های متعددی خواهیم بود و ابهر یکی از شهرستان‌هایی است که سهم بسزایی در این پروژه‌ها خواهد داشت.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4700242/طرح-های-بزرگ-صنعتی-در-استان-زنجان-اجرا-می-شود

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.