خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی قاطعانه و چشمگیر است
اخبار زنجان/ اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی قاطعانه و چشمگیر است

اخبار زنجان/ اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی قاطعانه و چشمگیر است

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، حجت‌الاسلام محمد خدیری در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان با بیان اینکه وضعیت اشتغال در جامعه نگران‌کننده است، افزود: اشتغال‌زایی در جامعه باید موردتوجه جدی و عملی مسئولان قرار گیرد.

وی ادامه داد: باید نسبت به اشتغال جوانان فکری شود و با توجه به رشد آمار فارغ‌التحصیلان در جامعه و نبود زمینه‌های مناسب برای اشتغال آنها، فارغ‌التحصیلان نگران شغل و آینده خود هستند و دولت باید نسبت به نسل جوان امیدآفرین باشند. 

خدیری با انتقاد از وضعیت حجاب در دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و ادارات، افزود: مسئولان باید نسبت به وضعیت موجود رعایت حجاب در دانشگاه و مراکز اداری و بهداشتی توجه ویژه داشته باشند و مانع از تداوم این فرایند شوند.

امام‌جمعه موقت زنجان بابیان اینکه دانشگاه‌ها متولی دارند و متأسفانه در دانشگاه‌ها نسبت به حجاب کم‌توجهی می‌شود، گفت: وضعیت حجاب و فرهنگ در بیمارستان‌ها، ادارات و نهادها نامناسب بوده و صدای مراجع را درآورده است. 

خدیری در ادامه با اشاره به اقدامات قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی، افزود: اقدامات قوه قضائیه در برخورد با فساد اقتصادی قاطعانه و چشمگیر است و این فرایند باید تداوم یابد.

وی متذکر شد: نظارت دقیق بر عملکرد دستگاه‌ها باید در راستای جلوگیری از ایجاد کانون فساد انجام شود تا زمینه برای سوء استفاده و ایجاد فساد فراهم نشود.

امام جمعه موقت زنجان تاکید کرد: باید از قوه قضائیه به خاطر عملکرد مثبت قدردانی کرد چرا که مردم احساس امید می‌کنند و خواب از چشم مفسدان اقتصادی گرفته‌شده و هر کس در هر پستی از برخورد قوه قضائیه مصون نیست. 

خدیری در ادامه به لزوم توجه به جوان گرایی در مدیریت‌ها تاکید کرد و  گفت: دولت باید نسبت به نسل جوان توجه لازم را داشته باشد و اتکا به درون و جوان‌گرایی برای دولت تراز انقلاب اسلامی ضروری است.

وی با بیان اینکه جوانان نخبه و تاثیرگذار در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارند که باید از توانمندی آنها استفاده شود،  ادامه داد: خوشبختانه جوانان نخبه و دانشمند ایرانی همواره در صحنه‌های مختلف خوش درخشیدند.

امام‌جمعه موقت زنجان در ادامه با اشاره به ابراز نگرانی مقام معظم رهبری در مورد فرهنگ و اقتصاد، گفت: اقتصاد موضوعی است که باید توسط مسئولان موردتوجه قرار دهند و  به موضوع اقتصاد مقاومتی توجه ویژه شود.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4699583/اقدامات-قوه-قضائیه-در-برخورد-با-فساد-اقتصادی-قاطعانه-و-چشمگیر

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.