خانه » اخبار » اخبار زنجان » اخبار زنجان/ ۷۰۰ هزارنفر از جاذبه‌های گردشگری زنجان بازدید کردند
اخبار زنجان/  ۷۰۰ هزارنفر  از جاذبه‌های گردشگری زنجان بازدید کردند

اخبار زنجان/ ۷۰۰ هزارنفر از جاذبه‌های گردشگری زنجان بازدید کردند

به گزارش خبرنگار «ابهرآنلاین»، یحیی رحمتی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل منظقه گردشگری و تفریحی گاوازانگ شهر زنجان، به بازدید مسافران از جاذبه‌ها و سایت‌های گردشگری به استان زنجان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷۰۰ هزارنفر از ابنیه وجاذبه‌های گردشگری استان زنجان بازدید کردند. 

وی اظهار کرد: استان زنجان بیش از ۱۰۰ جاذبه تاریخی دارد و امسال هم بازدید مسافران از جاذبه‌های گردشگری استان افزایش‌یافته است. 

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان  به ماندگاری گردشگران در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ماندگاری مسافران در استان نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است. 

رحمتی به جشنواره آش اشاره کرد و افزود: خوشبختانه حضور مسافران در جشنواره آش در محل گاوازانگ زنجان با استقبال خوبی برخوردار بوده است. 

وی بیان کرد: استان زنجان ظرفیت‌های بسیاری خوبی در حوزه گردشگری دارد و باید از این فرصت به‌دست آمده برای توسعه گردشگری استان استفاده شود چراکه توجه به این امر مهم باعث ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی می‌شود. 

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: این استان از امنیت خوبی برخوردار است و این امر باعث شده که مسافران زیادی به استان زنجان مسافرت کنند.

اخبار لحظه به لحظه شهرستان ابهر را در ابهرآنلاین پیگیری کنید.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/4698696/۷۰۰-هزارنفر-از-جاذبه-های-گردشگری-زنجان-بازدید-کردند

برچسب ها :

هر گونه کپی برداری آزاد می باشد.